Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért szeretnek az idegen...

Miért szeretnek az idegen lények lézerágyúzni? Milyen érzés/élmény a lézerágyúzás?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam arról, hogy a reptoidok, lumbulábiaiak, krixkraxiak, és a legtöbb hasonló csillagközi lény szokott lézerágyúzni, viszont nem csak háborús célokból hanem sokszor szinte már szokásból/hagyományból. Mit / Miket kell tudni a lézerágyúzásról?
2016. márc. 19. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a gyűlöleten, a mindent elemésztő éhségen, a kielégíthetetlen mohóságon és a brutális vérszomjon kívül nincsenek más érzéseik. A reptoidok egész városokat lézerágyúznak le, a sajtó nem mer beszámolni róla, vagy ha mégis megírnák, akkor átprogramozzák mindenkinek az agyát, és másnapra mindenki elfelejti!! Tízezreket ölnek meg mindennap, gyerkeket, nőket, kismacskákat lézerágyúznak le szórakozásból, és senki nem tehet ellene semmit!!!
2016. márc. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
De lrhet tenni ellene például neutrínóizés hűmicsodavédőpajzsal lehet védekezni...
2016. márc. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 death42 ***** válasza:
17%
Felgyülemlett feszültséget így szokták levezetni. Ez náluk olyan, mint a célbalövés. Minden egyes találatért cserébe kapnak egy macit.
2016. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A felsorolt lények kizárólag félkegyelműek fejében léteznek, a valóságban nincsenek. A kérdésed egyértelműen csak kitaláció.

A lézer nem egy nagy durranás. Ott van mindennapjainkban. Ha léteznek földön kívüli, emberszerű, hozzánk hasonló fejlettségi szinten lévő emberek, s náluk is volt egy tudós, aki felfedezte a technológia alapjait, s fegyvert készítettek belőle, talán használják.

De ha csak ennyire telik tőlük, akkor képtelenség, hogy ide tudnak jönni.

2016. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha viccnek szántad akkor elég gyenge.
2016. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Velociraptor válasza:


"


"Egyszer régen, pontosan tegnap előtt volt szerencsém hogy kipróbáljam a lézerágyúzást a hangja olyan hogy "pijjúúú pijjú pűűűűűűűjjj prűűűűűűűűűűűűűűűűhűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűj" aztán még "phrűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűjűűűűűűűűűűű síjjj" meg néha olyan mikor elromlik hogy "zzsssccc zscc bamm" ekkor halványlilászöldeskéken villan egyet és magát robbantja fel de nem emlékszem pontosan mert nemrég elraboltak a reptoidok és agymosást hajtottam végre rajtam melynek hatására elfelejtettem ezt és sajnos csak ennyire sikerült visszaemlékeznem de amint újból kipróbálhatom leírom a pontos adatokat róla" "

2016. ápr. 4. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!