Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Pataky Attila által elmesélt...

A Pataky Attila által elmesélt ufós élmények valóban igazak lehetnek?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, vele már több idegen faj is felvette a kapcsolatot és különböző transzdimenzionális rendszereken is utaztatták. Én sosem hittem igazán a földönkívüliekben, de ha egy ismert ember elő áll ilyesmivel, vállalva azt is, hogy esetleg hülyének nézik, abban szerintem lehet valami, mert mi érdeke lenne hazudni?

2016. márc. 24. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Eleve maga Pataky Attila sem igaz, nemhogy az általa mesélt ufós élmények.
2016. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
48%
szerintem pataky Attila igazat mondd, én hiszek neki!
2016. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 death42 ***** válasza:
82%
NEM
2016. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
73%
Szerintem Pataky Atila teljes lényében egy földönkívüli. A kopasz fejével ő lesz majd a világítótorony az iegen megszállóknak.
2016. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Pataky nem hazudik!

Ő elhiszi, amit mond, ugyanúgy, mint az az ápolt, aki határozottan állítja, hogy ő Napoleon!

Akkor lenne hazugság, ha mások megtévesztése szándékával állítaná, amit mond.

.

"...de ha egy ismert ember elő áll ilyesmivel..."

Hibás érvelés!

Ezzel az érveléssel el kéne hinned azokat az állításokat, melyeket ismert -Patakynál jobban ismert- emberek állítanak!

Gondolok itt azokra a természeti törvényekre, amik szerint műxik a világ, mégsem hihető sokak számára, ezért is lehet ez a kategória itt a GyK-n.

2016. márc. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Valóban ő meséli. Ennyi igaz belőle. Nem több.
2016. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Olvastam, hogy ő azt a "chemtrail pilótát" is személyesen ismeri, akit az index dolgozói találtak ki és csináltak vele kamuinterjút. Hát, a többit belátásodra bízom. :)
2016. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valóban tagja volt a Szükari által vezetett hroll inváziós intergalaktikahalmazbeli intradimenziós térhajtóműtesztnek, azonban más források szerint a plejádiakkal is utazott az Androméda szupermasszív feketelyukának szingularitáskontinuumába.
2016. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Pataky-nak azt mondták elmebeteg, ő azt értette elmehetek.
2016. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
[link] :)
2016. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!