Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek mi lehetett?

Ezek mi lehetett?

Figyelt kérdés

Néhány UFO észlelésem.

Egyszer úgy 5 évvel ezelőtt,amikor hajnalban a szobámban feküdtem,éppen felébredtem. Az ablakok kelet felé néztek,reggelente ezért mindig felébredtem,de most nem ez a lényeg. Szóval kb 4-5 óra lehetett,ősz volt,tehát még sötét,néztem kifele az ablakon amikor megláttam valamit az égen. Úgy nézett ki mint egy csillag,kb annyira volt fényes,mint az esthajnal csillag/Vénusz. Nem mozgott egyáltalán,túl magasan volt,hogy egy torony vagy más földi objektum fénye legyen,nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Megpróbáltam vissza aludni,de nem ment,kb egy perc múlva megint oda néztem,és itt jön a lényeg,az a valami még mindig ott volt,de most vörösen izzott,kb mint egy karácsonyi égő. Bámultam 1-2 percig majd mivel újra álmos lettem hirtelen,visszafeküdtem,de kis idő múlva megint odanéztem és már nem volt ott semmi,teljesen eltűnt. Lehet hogy egy csillag halálának voltam a szemtanúja?

Másik eset,kb 2 éve,az ablakból nézegettem kifele este,már mindent csillagok borítottak. Egyszer csak megláttam egy csillag méretű valamit menni az égen,úgy nézett ki mint egy műhold,sok ilyet látni,nem is törődtem vele,de aztán feltűnt még egy,majd még egy. Össze vissza cikáztak,nem úgy mint a műholdak,amelyek csak egyszerűen keringenek,a 3 valami addig mozgott,míg egy háromszöget nem alkottak(azaz úgy helyezkedtek el,ha összekötjük őket,akkor háromszöget kapunk),majd ezután elindultak mind egy irányba,anélkül,hogy elmozdultak volna,azaz a háromszöges elhelyezkedést mindvégig megtartották,néztem őket,míg ki nem kerültek a látókörömből.

Ezek vajon mik lehettek?



2016. ápr. 16. 06:15
 1/4 Tomcatters ***** válasza:
"Csillag halálának lettél volna tanúja".... Azt nem hiszem ,ha szabad szemmel láttad,akkor az viszonylag közel lehetett volna és szenzáció lett volna belőle... igaz nagyon sok vörösóriás van a galaxisunkba,de szabad szemmel nem is lehet látni... kivéve az Orion csillagképben lévő 500 fényév távolságbanlévő Betelgeuse .. Ői is egy vörös óriás ,na ha az feleobanna utanna jó pár napig .. egy második telehopd fényességével világítaná be az éjszakákat
2016. ápr. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Repülők?
2016. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kizárt h repülők voltak.
2016. ápr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jön 2016 itt a vég!
2016. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!