Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezhetnek földönkívüliek...

Létezhetnek földönkívüliek mit gondólsz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Fake kérdés, a gondólsz szót használó elvarázsolt egyed sosem ír ilyen keveset és legalább egy fél bulvárlapot bemásol a kérdésébe. Egyébként meg nem mindegy hogy mit gondolunk? Mit változtat a dolgokon?
2016. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Szinte 100%, hogy léteznek más lények is. Csak nagyon távolvannak tőlünk. Olyan távolra, hogy a fény (ami a világ leggyorsabb dolga) 50-60 ezer évig utazik hozzánk tőlük.
2016. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Azt gondÓlom,ha vannak, az ilyenek miatt nem állnak velünk szóba,mint te.
2016. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Van, én egyszer láttam,hogy a falon villogott a fejével, de lehet,hogy csak a fény szürõdött át az ablakon,mivel éjszaka volt,ja és zöld szeme volt nagy szemekkel.Másnap kerestem a szekrényben,de eltünt.:)
2016. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
voltak vanak lesznek kecske
2016. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Az oldalon megjelenő kérdésekből (lsd. ezt) és itt válaszolókból kiindulva léteznek és köztünk járnak.
2016. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, vannak, nem, nem hiszem hogy emberszabásúak, az se biztos hogy túl messze vannak, nem biztos hogy tudjuk érzékelni őket, nem hinném hogy értelmes lények, és igazából egyáltalán nem foglalkoztatnak.

Amúgymeg... Földön kívüliek? Földön kívüli mik? Földön kívüli életforma??

2016. ápr. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
74%

Persze, hogy vannak csak túl primitívek vagyunk hozzájuk képest akár köztünk is lehetnek.

Amilyen fejlettek próbálnak elrejtőzni és figyelni bennünket. Az UFO észlelések száma megnőtt az atomfegyverek használatától. Biztosan attól féltek, hogy kiírtjuk magunkat. Lehet ők teremtettek minket ki tudja O_O

Ezek feltételezések amelyek által mi döntjük el, hogy elhisszük vagy sem.

Youtube on sok kamu található de némelyik lehet, hogy igazi. Ez rajtatok által döntsétek el ti.

Én hiszem, hogy léteznek és akár köztünk is él némelyik. Biztos vagyok benne nem csak egy faj van a Tejút Rendszerben.

2016. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vannak. Földönkivüli élet biztosan van, már a Naprendszeren belül is gyanitják néhány holdon, illetve a Marson. Egyértelmű bizonyiték még egyenlőre nincs, de a jövő mindent elfog dönteni.
2016. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Termeszetesen vannak,rengeteg bizonyíték áll már rendelkezesre,piramisokat is ok hoztak létre, es minket is ők az annunakik teremtettek ide.
2016. ápr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!