Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arrol hogy...

Mi a véleményetek arrol hogy bebizonyították a nibiru létezését?

Figyelt kérdés

És anno több népis bebizonyitotta, csak mivel 3500 év a keringési idelye így gondolom hüeségnek nézték utána(most gondoljátok ez hülye nincs is olyan, mért a marsot plutot látad már mer énis csak képen..)

na de szóval megnéztem a pályát és akor lehetséges hgy egyszer öszeütközünk?

És elvileg arol voltak isten féleségeink fáraó időkbe, de msot ha gáz bolygó arol mik jötek gáz emberek xd? és ha kihaltak azóta a gázembernek van teteme xdd?


2016. ápr. 21. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hogyan bizonyították be?
2016. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Hivatkozol bebizonyításra, de ügyesen titkolod állításod forrását, így kijelentésed hiteltelenneé, kérdésed megalapozatlanná válik.
2016. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondtam én: "A nibiru kilép 2016 decemberében a nullsíkból és a reptoid csatahajók újra támadásba lendülnek a MOGYORO(Marcona Orionbéli Gyíkemberek Orbitális Repülő Osztaga)-t erősítve ha már a RÉPA(Reptoid És Plejád Alakulat) és a RETEK(REptilián TEstvéri Közösség) nem tud akkora csapást mérni
2016. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bár úgy hallottam a RÉPA és a RETEK is csatlakozik az akcióhoz
2016. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze répa retek mogyoró mi xd?
2016. ápr. 21. 21:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Mer Nibiru, mi?
2016. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
egy bolygó..
2016. ápr. 22. 13:40
 8/15 anonim ***** válasza:

"...több népis bebizonyitotta,"

Mikor, melyik népek, hogyan?

Csak nyomod szöveged, hivatkozol erre-arra, de a forrást nem jelölöd (mert valszeg mert nincs is, saját kitalációd...).

Egyre inkább bizonyítod, hogy vagy tudatlan vagy, vagy pedig trollkodsz. (Én már választottam.)

2016. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Google ba beirod hogy nibiru és még a pályát is láthatod
2016. ápr. 22. 21:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Googlebe beírod, medvedisznóember, és találsz róla képet. Tehát az is létezik, értem.
2016. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!