Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Konkrét bizonyítékom van a...

Konkrét bizonyítékom van a földönkívüliek létezésére. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos benne, hogy nyilvánosan belinkelhetem szóval, akit érdekel talán privátban elküldöm a felvételt.
2016. ápr. 24. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

Ne légy gyerekes!

"Nekem van, de nem mutatom meg!" - ovis korosztály!

Ha nem rukkolsz elő a bizonyítékkal, akkor nincs!

2016. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ez valami videó, mit ábrázol?
2016. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 death42 ***** válasza:
14%
Ne türelmetlenkedjetek még hátra van az utómunka..:DD
2016. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

van akinek elküldte már?

attól várnám szívesen, hogy tovább küldje

2016. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek nem küldte el.
2016. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

egyébként azt jobban el tudom hinni, hogy arra van bizonyítékod, hogy ide járogatnak, a létezésükre konkrétan annyira nem nehéz még ha nem is közvetlen, de bizonyítékot találni


merem feltételezni, hogy nem mered feltölteni sehova, mert félsz, hogy megtalálnak?


nos ha igazat mondasz, akkor én is így tennék a helyedben, de azért ettől függetlenül érdekel az anyag

2016. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Szerintem csak troll, maga az oldal és főleg a kategória(ezotéria) színvonalából ítélve. Majd biztos, aki konkrét bizonyítékkal rendelkezik a létezésükről kérdés formájában itt fog kérkedni ezzel.

Ebből következik, hogy csak 1 unatkozó hülyegyerekről lehet szó, aki valamit talált a youtube-on és azt mérvadónak tekinti a földönkívüli élet létezésről. Még, ha a deep web-en talált volna valamit. Esetleg, ha maga készített bizonyító erejű felvételeket, de akkor sem, hiszem, hogy már feltöltötte volna és azt "linkelgetné". Szóval kár a gőzért...nekem anno egy "nő" próbálta adagolni üzenetben, hogy a párja egy reptilián és csak ő látja. Nem volt képes bizonyítani, mert valahányszor ezt megtette volna "rászólt" a gyík, hogy asszony! :D , de azért hagytam hátha majd egyszer.

2016. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

lehet tényleg reptilián volt a palija :D

énis kiváncsian várom és reméle a dark netröl van és a nem valami össze mahinált probálkozás akar majd lenni.

hozzá teszem én már tényleg találkoztam idegenekkel szoval nekem bizonyiték sem kell a létezésükröl de minden probálkozásnak meg adom a lehetőséget.

szofal küldheted a linket.viszont ha valami like vadászatot akarsz magadnak akkor inkább kösd fell magad

2016. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
miert nem kuldod akkor
2016. ápr. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!