Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz, az 51-es körzetr...

Mit gondolsz, az 51-es körzetről igaz lehet a legenda hogy ufókat boncolnak ott meg ilyenek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 12:36
 1/9 anonim válasza:
31%

UFÓk nincsenek, hogy lenne már igaz?

/UI: Űrhajóhoz vennék használt sportüléseket!/

2016. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ufók léteznek, ugyanis az UFO jelentése unknown flying object az az ismeretlen repülő tárgy. Sőt közel olyan valószínű hogy léteznek földönkívüli élőlények mint hogy mi itt vagyunk. Az hogy jártak e itt, már vitatható, amilyen óriási a világegyetem valószínűleg még nem. De amilyen régi már rendelkezhetnek technológiával áthidalni az óriási távolságokat, eszerint igen. Saját vélemény: Szerintem nem boncolnak ott UFOkat, viszont lehet jártak már a földön.
2016. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
elég nagy korulotte a titkolodzás ,és nem valoszinu, hogy GYK-rol valaki jart ott, ezért nem valoszínu, hogy ezt meg tudja neked valaki válaszolni. :)
2016. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Katonai létesítmény, ahová nem engedik be a kíváncsi szemeket. Nagyon furcsa. Egyértelmű, hogy földönkívüli technológiával kísérleteznek, mert mi mást kéne ennyire eltitkolni?!

UI: '85-ös TIE vadászhoz keresek sportlököst, és ültető szettet

2016. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Határtetőn én is boncoltam ufót a haverjaimmal .


Az 51-es körzeti ufóboncolgatásokról van videó ,ellenben én nem készítettem dehát késő bánat most már lefagyasztottam őket .


A pojént félre téve itt

Az 51-es körzet ufó boncolása :


https://www.youtube.com/watch?v=PNZ90gs7g_k



https://www.youtube.com/watch?v=uHAx8QOEjeE



Remélem ezek ,azok a felvételek !

2016. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ufót? :D Ufót maximum szétszerelsz, de nem hiszem, ugyanis szerintem nem tudnád. :D
2016. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 UgrinPetra válasza:
100%
Igaz. Egy családtagom... helyen dolgozik és ott tudnak ilyen titkos dolgokrol
2016. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem lehet hogy en vagy te is ufo vagy es lehet hogy dirfosal mosdatak ottt DE nem biztos de remelem veszel uj autot az segithet a kideriteseben!

dirfos computex

2016. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Felejtsük már el ezeket a buta tévhiteket:

Itt van mindenre a válasz, kb a 25. percnél rá tér erre is:

https://www.youtube.com/watch?v=--9LSGo340E

2019. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!