Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan oldjunk meg egy hihető...

Csatrad kérdése:

Hogyan oldjunk meg egy hihető Földönkívüli kapcsolat "megjátszását"?

Figyelt kérdés

Csak elmeleti brainstorm szinten.

Cél, próbát tenni arra, hogy a mai médiában és most elő embereknek újra megjátszani a régi támadnak az UFOk rádiós ugratást, csak nem a támadás, vagyishát szerintem az azért túl nehéz volna.


Elösször melyik típusú találkozást lehetne kivitelezni? Amit még hihetőre meg lehet még csinálni, csak média forrásokkal.

Másik kérdés, hogy minimum milyen médiáKON keresztül kellene bemutatni, hogy hihetővé váljon?

Végül pedig milyen lépéseket ajánlanátok az egész levezetéséhez? Pl meddig legyen szó az első bemutatásról, legyen e x idő csúsztatás mielőtt egy új fejleményt adnánk be, stb.



2016. máj. 3. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ötödik és hatodik típusú találkozásokat meg lehet hitelesre csinálni, de a negyedik már macerás. A második és első típusú találkozásokat könnyű megcsinálni.
2016. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
hívjuk az űrhódokat majd segítenek
2016. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Uhhuhu ez nagyon király ötlet, mindenképp írd meg kérlek a fejleményeket! Youtubera simán össze lehetne dobni valamit Pl: Mint a pestis doktoros figura, ilyen vírusvideó lehetne :D
2016. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Papi Gonzales ***** válasza:
76%

most nem tudom hogy a hgwells féle szerű esetre gondolsz?


megvan az a réteg az emberek között akinek ha lefilmezel egy felhőt és rámondod hogy idegen űrhajó már rögtön zabálják....


egyéb esetben egy ilyen hoaxhoz szerintem már alapvetően túl sok és gyors info kering így pillanatok alatt belebuknál :/

2016. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"támadnak az UFOk rádiós ugratást"

Az nem ugratásnak készült!

.

Bárhogyan is csinálod meg videódat, úgyis lebuksz vele.

Ha pedig valaki elhiszi, elönthet a jóleső tudat: sikerült a butákat megetetned...!

2016. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem egy egyszerű videóra gondoltam, egy szervezett akcióra. (azzal a feltételle, hogy meglennének az eszközeink/befolyásaink hozzá, persze nincs, de tegyük fel)


Ami elsőre nekem eszembejutott, az valami olyasmi ami az iker tornyokkal történt annó. Tehát olyasmi ahol az összes kereskedelmi tv csatorna megszakítja az adását és elkezdi folyósítani a műsort és ez kb 1-2 órán át totál blokádot okozna a teljes média hálóban. (összes tv, rádió, streamek, stb)

Ha belegondolsz ezt mondjuk egy csapat ügyes hekker még ha nem is globálisan, de azért elég nagy lefedéssel össze tudná hozni.


A másik fő pont az ügye a helyszín. Most valami olyanra gondoltam, ami ha lakott, akkor valami olyan hely legyen, amelyik teljesen ki lesz zárva a média folyamból (akár nyelv, vagy más módon), hogy ne tudják visszajelezni, hogy kamu. Vagy ha tudtok olyan helyszínt, ami messze van gyakorlatilag mindentől, akkor melyik volna az ami mégis olyan hely, hogy nem okozna kételyeket. Elég szar vagyok földrajzból, úgyhogy én itt buktam a sztorit.


Köszi a típus számok felsorolását, de részemről lövésem sincs, hogy melyik melyik.


Végezetül, ha megvan a típus, akkor, hogyan oldható meg benne a csúsztatás? vagyis, hogy egy darabig semmi hír, hogy beivódjon az emberekbe a gondolat és elkezdje megdolgozni őket, ami a lényeg ügye :D az érzelemkelltés.

2016. máj. 3. 22:34
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat a duplaposztért, még had válaszoljak egy kommentelőnek.

Az úgyse hiszi el-nek van egy ellenszere, meg ügye a lebukással stb.

Ha elég durva a belépője a sztoridnak és utána jönnének az ez kamu, meg az analízis a felvételről vagy akármi, akkor jó esetben elég nagy hívőket szereznél, hogy elnyomnák a tényleges bizonyítékot a puszta számukkal és azzal a jelszóval, hogy "FEDNI AKARJÁK AZ IGAZSÁGOT!!" :) szerintem, ha azt a kritikus pontot eléri a műsor, akkor már a csúsztatás során lenne elég idő egy sokkal nehezebben dönthető műsorral tetézni.

2016. máj. 3. 22:39
 8/8 anonim válasza:
Hmmm... ez már egy sokkal monumentálisabb dolog. Eddig azt hittem, hogy tényleg meg akarod csinálni, mert nem lehet belőle nagy gond... De itt akár börtönbe is juthatsz. Amúgy én inkább kipróbálnám ezt egy hoax videóval előbb, felmérni az emberek reakcióját, hol buksz le, stb...
2016. máj. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!