Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon az idegenek alszanak?...

Vajon az idegenek alszanak? Mit gondólsz?

Figyelt kérdés

#alvás #idegen #UFO #uókok #reptilians the lizardmans
2016. máj. 11. 22:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
minden élőlénynek szüksége van feltöltődésre, de például a delfinek nem alszanak, mert amíg az egyik agyfélteke dolgozik, addig a másik pihen.
2016. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
74%
a 11 es azt irta hogy félig mindig nyitva van a szemük, de van hogy alszanak és néha még szex közbe is képesek aludni,,, utánajártam ez a faj alva is tud szexelni, és csak neten van kapcsolat mer kicsit mesze vannak:'D
2016. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
41%
Csak Jézus szeretete szabadít meg az álmosságtól! Jézus él ! Hidjetek!
2016. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel máshova már leírtam, így most bemásolom ide is, ugyanis sok kérdezö elfelejt valamit. Nem csak egy darab idegen faj van, hanem sokmillió. Megtippelni sem lehet a világegyetemben létezö idegen fajok számát, legyen az

értelmes, vagy nem. Legyen az hosszútávú utazásokra képes faj vagy nem. Mi is csupán egy faj vagyunk a sok közül.

Határozottan kijelenthetö, hogy mivel nem egy darab idegen faj él a világűrben és nem egy darab jár a földre,

hanem több, így nem lehet egységes választ alkotni. Egyesekre jellemzöek a kérdésedben leírtak, míg másokra

egyáltalán nem. De olyanok is vannak, akikre csak kevésbé jellemzö. Egyesek féreglyukakon gyözik le a távolságot,

míg mások térhajtóművel, mások, más technológiával. Egyes idegen fajok így néznek, ki, más fajok pedig úgy. És

órákon keresztül lehetne sorolni a különbségeket. Nincs egységes sztenderd. Minden faj más, másfajta jellemzökkel.

Hasonlóan, ahogy az embertípusok között is akadnak eltérések. Ez nem megkülönböztetés, vagy rasszizmus, mielött

bárki lepontozna, ez csak a világ sokszínűsége. Képzeljétek el, ha a föld is ilyen sokszínű, milyen sokszínű és

változatos lehet a világegyetem. Tehát például egy olyan kérdésnek sincs semmi értelme, hogy pl "Hány szíve van az

idegeneknek?". Lehet 1, 2, 3, vagy akármennyi, hisz az idegen fajokat kb semennyire sem ismerjük.

2016. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem szoktak aludni egész éjjel fent vannak és embereken kísérleteznek.
2016. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az emberek sem tudnak aludni. Ez a világ is csak ezért létezik, hogy az emberiség álmodjon. Valójában mindannyian egy tárolóban fekszünk és csak akkor ébredünk fel, ha az itteni testünk meghal.
2016. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem ismerjük egymást szerintem!


És nem rég ébredtem fel!!!

2016. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 csatrad ***** válasza:
73%
.
2016. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem gondolÓm, hanem tudom, hogy az idegenekegy része alszik, míg a másik része ébren van.

Ennek alapján az idegenEK alszanak is meg nem is.

2016. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Annyi idegent látok reggel a buszon. Ők vajon éjjel is ott utaztak vagy otthon aludtak? majd megkérdezek egy-két idegent reggel a járműveken vagy az utcán. Tényleg, ezennel meg is ragadom az alkalmat. Te is idegen vagy! Mit csináltál otthon, vagy ahonnan jössz, aludtál? Egyáltalán szoktál aludni?
2016. máj. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!