Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Azok, akik mindig a videók...

Azok, akik mindig a videók minőségére panaszkodnak, ehhez mit szólnak?

Figyelt kérdés

Itt már nem lehet azt mondani, hogy "homályos, semmit se látni, bármi lehet", és azt sem lehet mondani, hogy repülő/helikopter, mert a legtöbb felvételen azok is szerepelnek az UFO mellett.

https://www.youtube.com/watch?v=LQPsj4ttf84


2016. máj. 22. 21:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%

Ez a másik végleg, tisztán látszik hogy a tárgyak elütnek a felvétel környezetéből, textúrájuk és megvilágításuk, animálásuk is természetellenes, mű hatású digitális manipuláció.

Ha egy ilyen felvétel igazi lenne, már csak a minősége miatt is kinőné magát az ilyen hívők szubkultúrájából, és ismertek lennének a neten, híroldalakon. Érdekes, hogy továbbra is csak az tud róla aki ezt célzottan keresi, és aki ezeket készíti az is direkt azért csinálja (szerkeszti), mert a youtube-nézettségéből pénzt csinál.


Magyarul van egy kereset oldal azok felől akik vevők az ilyesmire, meg van egy kínálat oldal azoktól akik a többit etetik a konteókkal, videókkal meg történetekkel. Az egyik oldal jól jár mert kiszolgálják az igényeit, a másik oldal jól jár meg pénzt csinál belőle.

2016. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
Hát ez engem most meggyőzött. Rakom is befele a napiufo.hu-t kezdőlapnak.
2016. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát ez tiszta vicc, ha rossz minőségű egy videó akkor az a baj, mondván "miért nem filmezték/fényképezték jobb minőségben, mikor manapság már milyen jó kamerák/telefonok vannak", de ha meg jó minőségű, akkor meg biztos szerkesztett.. akkor kérdem én, mi lehetne döntő bizonyíték? Mert én úgy látom, hogy aki szemellenzős és nem akarja elhinni, az akkor sem hinné el, ha a feje felett lebegne egy UFO.
2016. máj. 22. 21:19
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező: van egy mondás, miszerint aki hisz, annak minden bizonyíték, aki nem hisz, annak semmi sem az. Ebbe kellene emelt fővel beletörődni.
2016. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%

Ez pont ugyanolyan szemellenzősség, mint aki az ufókban hisz, vagy aki vallásos és az alá rendeli magát hogy egy állítólagos lény teremtett mindent.

Ez csak a hitről szól, hogy te elhiszed amit mondanak, és a vakhited miatt olyan dolgokat látsz bele valamibe, ami ott sincs. Az ufó-észlelés azért könnyű terep, mert lehetőség van a felvételek manipulációjára, és mások ezt kihasználják. Te pedig elhiszed, mert azt mondják. Aki templomba jár az is elhiszi, mert neki ott azt mondják. Aki a pirítóson látja Jézus képét kirajzolódni, az is csak azért teszi mert az agya arra van ráállva.


Na de mi a valóság? Csak az az 1 db "ufóhívő" volt az utcán, pont egy kamerával a kezében és az eget pásztázta? Aztán hopp, belerepült valami? Miért van az, hogy semmi tömeghisztéria vagy egyáltalán bármilyen tömeges visszajelzés nincs ezekről a dolgokról? Mindig csak egy-egy árva felvétel amit 1 szerencsétlen próbál a többivel elhitetni?


Miért kell szemellenzősséggel vádolni azt, aki logikusan is megpróbálja levezetni, miközben annál nagyobb vakhit nincs, amikor egy szektás próbálja rád tukmálni a mennyet és poklot? Azt miért tartják bolondnak, joggal? De aki ufókat lát az miért tart mindenki mást bolondnak és támadja mert kételkedik?


Ez a vakhit.

2016. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én sem mondom, hogy minden egyes youtube-ra feltöltött videó valós, magam is láttam sok kamut, de egy részük viszont biztosan nem kamu.. tudom jól, hogy sokan biztos csak pénzt akarnak belőle csinálni, hisz tudom milyen az emberi természet, kapzsi és önző, csak az anyagiak érdeklik, de eléggé elszomorító, hogy vannak ennyire elvakult emberek, akik az orrukig nem látnak, és minden bizonnyal azt hiszik, ők a világ közepe, rajtuk kívül aztán nem létezhet semmi, olyan meg pláne, amit még nem láttak a saját szemükkel (mert az biztos nem is létezik, amit nem látnak - kérdem én, akkor az infravörös fény sem létezik?). A középkorban azt gondolták, a Föld lapos és mi vagyunk a naprendszer közepén, mert hogy a Föld körül forog a nap és minden bolygó meg csillag, és kiröhögték, aki nem így gondolta. Sajnos úgy tűnik, az emberi elme korlátozott a világ, univerzum, illetve a nagyobb tudás felé megnyílásra, és csak nagyon lassú tempóban haladunk a nagyobb tudás felé, talán épp ezért tartunk ott, ahol..
2016. máj. 22. 21:33
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

Rossz a példád, mert nem hitték a középkorban:

[link]


"A közhiedelem, hogy a sötét középkorban az egyház felülírta a görög tudósokat, és a lapos föld hitében tartotta a világot, a 17. században bukkant fel először, fénykorát pedig a 19. század második felében élte, miután Washington Irving népszerű Kolumbusz-életrajzában ezt tényként írta le (a mű egyébként tele volt fiktív részletekkel)."

2016. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
6-os, számtalan tömeges visszajelzés volt már, nem csak mostanában, már jóval régebben is, nyugodtan utána lehet nézni, most nem fogok nektek minden egyes forrást idelinkelni, nem vagyok google.. de legalább ne mondj olyan valótlanságokat, aminek utána se nézel. Az, hogy nincs nagy dobra verve minden egyes észlelés valószínűleg a kormánynak köszönhető, nem hiányzik nekik, hogy az emberek megtudják az igazságot, úgy jók nekik, ahogy most vannak: lebutított rabszolgaként. De persze az is hátráltató tényező, hogy az emberek előbb vágják rá ész nélkül minden bizonyítékként szolgáló fényképre/videóra, hogy "kamu", minthogy valóban belegondolnának annak a lehetőségébe, hogy talán mégis csak igaz..
2016. máj. 22. 21:39
 9/32 A kérdező kommentje:
Jó tökmind1, a lényeg, hogy volt idő, mikor azt hitték, a Föld lapos. A dolgon ez nem változtat semmit, attól még nem rossz példa.
2016. máj. 22. 21:40
 10/32 anonim ***** válasza:
57%

"a kormány"? Kinek a kormánya? ufó-észlelés csak USA-privilégium, vagy mire célzol? Vagy minden ország minden kormánya eltussol mindent. Tehát ha felraksz Youtube-ra egy videót akkor potenciális veszélyben vagy? Ha a kormány érdeke hogy ne kerüljön nyilvánosságra ilyen, miért pakolják fel az emberek a netre? Egy mindenki fölött álló testület nem töröltetné azokat?


Kezd az érvelésed sci-fibe és konteóba átmenni, azoknak nagy része pedig megint csak azoknak értékes akik vakon hisznek, mert mások azt mondják hogy a jaj, a kormány, jaj a háttérhatalom, jaj az illuminati, jaj a józan gondolkodásnk.

2016. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!