Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi volt ez a hatalmas villanás...

Mi volt ez a hatalmas villanás Sopronban?

Figyelt kérdés

Tegnap este nézegettem az ablakon,mikor két nagyon erős villanást láttam ami bevilágította az eget és olyan volt mint egy hatalmas reflektornak a villanása.Egyik ismerősöm is látta.23:00-01:00 között történt.Esetleg lehet hogy Gamma vagy Röntgen kisülés okozta ezt?

A Kodály-tér környéken volt.



#Röntgen kisülés
2015. máj. 29. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezd meg a Nagycenk melletti MTA Geodéziai és Geofizikai Kutatóintézet Széchenyi István Geofizikai Obszervatóriumot.
2015. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gamma, és a röntgen messze a látható tartomány fölött van. Szóval az biztos nem. A villám, vagy a pásztázó reflektor, diszkófény viszont eléggé látható, és eléggé fényes.
2015. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönom a válaszokat,de tegnap kihagytam valamit ami nagyon fura.

Ami előttünk van nyárfa a gyökerétől a tetejéig be volt világítva arra a kis időre.A fa kb.30-35 méteres lehet.Valamint a villanás olyan erős volt,hogy majdnem kiégette a szemem.A fejem is fájt utána.A fény halványan sárgás volt.

2015. máj. 30. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok miért lettem lepontozva. (Első válasz).

A megjelölt kutatóhely foglalkozik nálunk gamma-kisüléssel. Ha valakik tudják, mit láthatott a kérdező, hát ők azok.

2015. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincsen a közelben egy elektromos vezeték? Egy kisülésnek is nagy fénye van, főleg sötétben, ha elszakad, vagy tönkremegy a szigetelés, de az hanggal is jár.
2015. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A közelben nincs egy vezeték sem.A villanásnak nem volt hangja.
2015. máj. 30. 22:25
 7/8 MegaAgy™ válasza:

Ilyet én is láttam korábban, szerintem az Iridium műholdak panelei verik vissza a napfényt, a -8 magnitúdójú villanások elég látványosak, itt lehet nyomon követni őket:

[link]

2015. máj. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MegaAgy™ válasza:
2015. máj. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!