Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy ezoterikus oldalt hogyan...

Egy ezoterikus oldalt hogyan lehetne híressé tenni?

Figyelt kérdés
Milyen tartalmak érdeklik az embereket? UFO? Összeesküvés-elméletek? Az oldal kinézete számít?
2016. aug. 23. 12:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De miért perelnének érte?!
2016. aug. 23. 16:16
 12/19 anonim ***** válasza:
Azt hittem, végre van valaki, aki az ezoterikus igazságot akarja közzé tenni az oldalán, és tessék! Ő is csak kamuzni akar, ahogy a többi, és még pénzt is remél érte. Te sem vagy jobb a többinél.
2016. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
"ezoterikus igazságot" ez egy kicsit paradox ;)
2016. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kamu hogy ezért perelnek.
2016. aug. 23. 17:22
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezoterikus, vagy pedig bevallottan kamu híreket tartalmazó oldalt akarsz csinálni?

Ha ezoterikust és komolyat, előbb-utóbb lehet híres az oldal. Persze, csak akkor, ha magukat komoly ezoterikusnak valló és tudással rendelkező egyének (ajánlásra) felfedezik.

Ha rájönnek, hogy csak kamuzol, ajánlani fogják egymásnak, mint olyat, amit tévadésből se keressenek fel.

A szkeptikusok, az ezoterikában nem hívők pedig alapból nem keresik az oldalt.

2016. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Úgy teheted híressé hogy kiteszel egy (lehetőleg animált) képet az oldaladra amit ha fél percig bámul valaki akkor tízezerszeres pénzenergiára tesz szert. Lehet 4. dimenzióbeli fénygömb, jóságos angyalka vagy mittudomén. Tuti sokan kattintanának.
2016. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
:D.
2016. aug. 24. 20:01
 18/19 anonim válasza:
Talán sok hirdetéssel! RAKD TELE A NETET!!!! :D
2016. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Engem nagyon érdekelnek az ufós dolgok és nagy szakértője vagyok ennek. Régen csomó hamis ufós találkozást írtam az ufómagazinba, hogy felkeressenek ufó kutatók és a ratyi lapjuk leadja. Nos, ami engem nagyon érdekel az az összeesküvéselméletek, az ember származása, az illuminatik meg hogy mit hoz a jövő. Fontos, hogy sok díszes kép, fotó és ábra is legyen az oldalon valamint komolyságot sugárzó desigje legyen.


Ha komolyan akarjátok vetetni magatokat az emberekkel, akkor egy vagy pár híres ufológustól is kell hogy leközőljetek cikket, de nem 404-es féléket, mert az röhely. Olyanok kellenek, mint Egely, Kisfaludy, Kriston Endre, Soós Tibor, Pusztai Sanyi.

2016. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!