Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A férfire a földönkívüleik...

A férfire a földönkívüleik vadásznak?

Figyelt kérdés

Szinte hihetetlen, hogy egymás után sorra meteoritok zuhanjanak ugyanarra a házra. Márpedig ez történt [link]


Rossz hír a szkeptikusoknak, hogy a kődarabot a Belgrádi Egyetem tudósainak, hogy megvizsgálják. Ők pedig igazolták a férfi szavait, a kőzet nem a földről származott. [link]


Én arra gondolok, hogy az egyik faj megnyitott egy térkaput a házuk felett, így amikor az megnyílik egy köves fennsíkból felszálló űrhajó, mely a bemenő sikban van néha egy egy kődarabot átdobál a térkapun, ami az aláhullik a férfi házára. De lehet csak egyszerűen a cikknek van igaza és az idegenek vadásznak rá?


2016. szept. 11. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudok mit mondani erre, megdöbbentő! Lehet, hogy a földönkívülieknél másképp van az a mondás, hogy "ha megdobnak kővel , dobd vissza kenyérrel", náluk ennek a fordítja van.
2016. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a földönkívüliek tudnak inter-dimenzionális transzmitter féregjáratokat csinálni hogy meteorhullással lerombolják valaki házát, nem egyszerűbb odamenni és őt magát elteleportálni egy más dimenzióba??? Vagy egyszerűen lelézerágyúzni oszt kész?
2016. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Abban az esetben, ha egy térkapu vagy másnéven téridőalagút=Einstein-Rosen híd vagy ahogy a pór nép nevezi féregjárat van a ház felett, akkor nem azért esik meteor a házra, mert űrtani akarnak, hanem véletlenül éppen oda építették az Einstein-Rosen hidat és véletlen, hogy időnként néhány cucc ráesik a tetőre. A másik cikkben vázolt esetről ne engem kérdezz, azt nem én írtam.
2016. szept. 11. 19:00
 4/6 How Arrow ***** válasza:

Gondolom ott kezdik a földet kettébevágni

és az eggyik felét elviszik a férgek!

2016. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már megint elfelejtettek pontos forrást feltüntetni az ufó sztorihoz (egy másik ufóoldal kivételével :D ).


Szóval rossz hír az ufóhívőknek, hogy ezt a sztorit is sörözés közben találták ki a pórnépnek, akik mindent beszopnak kérdés nélkül.

2016. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, a háza helyén sok a fémtartalmú, esetleg mágneses hatású kőzet van, és azok odavonzzanak kisebb meteoritokat, amik nem égtek el a Föld légkörébe jutáskor. De bármi megtörténhet. Viszont, ha idegenek vadásznak rá, nem hinném, hogy csak kővel dobálnák, mint az oviban. :D
2016. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!