Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek Vámpírok? Ha igen...

Léteznek Vámpírok? Ha igen mikor és hogyan vadásznak? (nem Edwardra gondolok).

Figyelt kérdés
Komoly és Normális válaszokat kérek..Én hiszek is bennük meg nem is:))

2012. ápr. 9. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mitológia. A létük biztosra cáfolható, nem úgy a földönkívülieké. Szóval míg a vámpírhit inkább mesére épül, az Idegenek létezésébe vetett meggyőződés végül is nem alap nélküli. Én ezt gondolom.
2012. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:)köszi hogy válaszoltál..Hát nem tudom valami alapja biztos van a dolognak,csak még nem találtam meg :))
2012. ápr. 9. 21:57
 3/14 RaksashaGirl ***** válasza:
76%
Mondom mi az alap: Az embernek a körme és haja nő halála után is. Mikor a sírrablók feltörték a sírokat, előfordult, hogy láttak hullákat "karmokkal", hosszú hajjal, és kifordult, piros ajkakkal, innen ered a vérszívő elnevezés :)
2012. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 RaksashaGirl ***** válasza:
100%
Ebből erednek a vámpírok is. A középkorban az emberek túloztak dolgokat, és sokan el is hitték. Akkoriban hiszékenyebbek voltak.. ;)
2012. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Neked is köszi hogy leírtad:)Nem tudom,én vésülis hiszek bennük(lehet most hülyének tartotok).Szerintem régen léteztek mert minden 'hazugság,kitaláció' az igazságból indul ki:)).És lehet,nem biztos hogy napjainkban is itt vannak csak 'beolvadnak' a környezetünkbe :).De ez csak az én véleményem :))
2012. ápr. 9. 22:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Porphyria, mint betegség is alapot adhatott. Keress rá. Ezt tartják az egyik monda-kiváltónak.
2012. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sztem is "beleolvadnak a környezetbe " :D
2012. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
12:52-nek: igen szerintem is..habár már nem vagyok benne biztos mert egy csomó mindent lehet olvasni róluk,és kérdezni meg minden,van aki azt írja hogy hisz bennük van aki azt hogy nem és hülye aki hisz ..Szóval nem tudom,én hiszek bennük nagyából, de csak akkor leszek benne biztos ha látom is őket :))
2012. ápr. 10. 14:53
 9/14 Tedzsasri ***** válasza:

Ne akard mar latni oket mert akkor neked is kiszivjak a veredet nem kegyelmeznek.

Igen leteznek vampirok,minden bolygon elnek elolenyek es a vampirok is egy kulon bolygon elnek,ami kozel van a mi bolygonkhoz.Ok misztikus hatalommal rendelkeznek.

2012. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A vámpír kultúra a Dracula gróftól ered, aki a valóságban egy havasalföldi nemes volt.Az igazi neve Vlad Tepes aki a magyar sárkány lovagrend tagja volt, innen ered a neve a dracul=sárkány.Sose ívott vért csak brutálisan bánt az ellenséges török foglyokkal, a végbelüktől a torkukig karóba húzta őket, egyszerre több százat is akár.Ezután büszkén mutogatta mindenkinek a tettét sőt állítólag ott étkezett mellettük, innen ered hogy vért ívott de az egésznek semmi valóságalapja a többi vámpír história meg népi agyszülemény amit a 20. századi amerikai filmipar nagyon felkapott.
2012. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!