Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A (náci) UFO-kkal kapcsolatban...

A (náci) UFO-kkal kapcsolatban mi a történelemtudomány álláspontja?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk, például a rendszerváltás előtt volt egy hivatalos verzió a szovjet felszabadításról és április 4-ről, majd a rendszerváltás után volt egy másik hivatalos verzió a szovjet megszállásról.

De mi a jelenlegi hivatalos verzió az UFO-kkal kapcsolatban, vagy Byrd admirális flottájának antarktiszi megfutamodásáról? Például történelemtanárok válaszára vagyok kíváncsi, hogy mit tanítanak/taníthatnak a náci UFO-kkal kapcsolatban.


2016. szept. 11. 19:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező. Nem kell ennyire beleőrülni a témába.

Ha nem troll kérdés, akkor annyit mondanék, hogy nem elismert az a feltételezés, hogy a nácik csészealjakkal repkedtek. Ugyanakkor vannak rá bizonyítékok. Ma is léteznek lopakodó kémrepülők, tehát kezdetleges formában akkor is lehettek ilyenek. De elviekben még nem voltak annyira fejlettek ezek a repülők és nem volt már elég idő bevetni őket. Azonban ha sikerül, akkor megtudták volna fordítani talán a háborút. De ez is csak egy feltételezés.

Nekem a rokonom harcolt a második világháborúban, méghozzá pilótaként és keringtek mesék csészealj szerű német kémrepülőkről, de nincs rá kézzel fogható bizonyíték.

Viszont ha jártál középiskolába és tanultál természettudományokat, akkor lehet, hogy találkoztál olyasmivel, hogy korábbi "náci" német tudósok amerikai oldalra kerültek. Sok példa van erre. Túl értékes voltak, kár lett volna őket elítélni. Tehát, ha német repülőmérnökök képesek voltak ilyen gépeket építeni, akkor ezt simán átvehették az amerikaiak, évek alatt átdolgozták és ennek a folyamatnak a végét látod a mai lopakodó repülőkben.

Most, hogy az idegenektől jött az ötlet vagy sem azt nem tudom, de elvileg speciális zavaró berendezésekkel voltak a lopakodók felszerelve, ezt egy-két hevenyészett beszámoló támasztja alá, de igencsak bizonytalanul.

Ez az én álláspontom, de ezek csak feltételezések.

2016. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!