Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Aldebaran (Bárány) civilizá...

Az Aldebaran (Bárány) civilizációtól szerezhették a nácik az antigravitációs meghajtást?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam az Ősi idegenek ezt a részét a Discoveryn http://www.youtube.com/watch?v=rT2A3tf6uwk Érdekes esetet mutat be. Egy Vril társaság révén, ami olyan mint ma az Illuminátusok mentálisan, telepatikusan (mint 404 a Kriariaxokkal) képesek lehettek elméletben kommunikálni, már ha valóban élnek ott idegenek, de miért hisszük azt, hogy csak a naprendszerben élnek értelmes lények ??


Utánaolvastam azon nyomban és itt leírja az esetet [link] Az Aldabaraniak állítólag, a kontakták szerint voltak a földön és tanítottak minket. A bárány szó is tőlük származik Aldebaran = "bárány" = "baran" = "Bar An"

"Bar Anu" (?)


Gondolok itt arra, hogy az aldebarani faj tagjai/utódai nem innen valók (=a Földről =a Sár bolygójáról)

és valójában a Biblia (viszonylag) elferdített mítoszainak

ez a valós alapja.


A sumér nyelvben a "baran" = "Bar An" = "bar an" ÉGI TŰZ-et jelent

=égből leszálló tüzet (űrhajót?).

Népszerű arvisúrás mesélőnk is ezt az ALAPVETŐ MÍTOSZt öltöztette magyar köntösbe (az Arvisúrák című szövegben).

Valójában ez a misztérium, ami el van rejtve és meg van tagadva (a vallásokban)

és ez a VALÓS TÖRTÉNELEM egy darabja és fontos része


Lehetséges, hogy a náciak által készített első ember készítette UFO a Haunebú 3 azt az az antigravitációs meghajtás hajtotta, amit az idegenek adtak mentálisan ?


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3978..


Lehet, hogy az Aldebaraniaknak érdekében állt ez a kapcsolat ? Miért? A Reptoidek, akik az amerikaiakat támogatjákamerikaiak ellenségei valójában?


Mi igaz a tőrténetból?



2013. nov. 30. 22:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

Na várj...te most lopod Súr szövegét is? Mert ilyesmit: "=a Földről =a Sár bolygójáról" ő szokott nyomatni.

Ejnye. Ez nem szép dolog még tőled sem. :/

2013. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Még az jutott eszembe, hogy te magad vagy Súr is...de az már lehet kicsit sok lenne.
2013. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
George Adamsky, te most Orsič Annácska vagy? Ő dicsőiti itt a nácikat. Mikor is fogsz leállni a trollkodással?
2013. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Verácska igazán befejezhetnéd már a trollkodást meg a hülye kérdések feltevését.

Most végre letiltották a "melyik faj volt szkeptikusok paranormál" őrültet, most jöttél te. Kár h magadtól írtad le privátban nekem hogy te vagy a régi Vera :)

Amúgy tényleg kicsit Súr-os lett, őt már rég láttam. Csak nem te is ő voltál?


Üdv, George Adamski

2013. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
55%

HASZNÁLJÁTOK CSAK NYUGODTAN A SZÖVEGEIMET, NEM TEKINTEM AZ ILYESMIT LOPÁSNAK.


LEGYEN AZOKÉ, AKIK MÉLTÓK RÁ; VIZSGÁLJÁK MEG ÉS AZT HASZNÁLJÁK BELŐLE, AMI SZERINTÜK IGAZ ÉS TISZTA.


EGYEDÜL NÁLATOK VAN HITELES MÉRTÉK (A MEGÉRTÉSHEZ), SENKI MÁSNÁL. (!!!)


AKIK/AMIK/AMI NEKTEK CSAPDÁT/CSAPDÁKAT ÁLLÍTOTTAK/ÁLLÍTANAK STB. ÉPP EZT A HITELES MÉRTÉKET VESZIK EL TŐLETEK ÉS ETTŐL FOSZTANAK MEG BENNETEKET.



Minden gondolatnak egy az alapja, ahogyan a tenger hullámainak is egy az alapja.


((a gondolatok alapja az "álaja-vidnyána" =a "tároló tudatosság" = a "tudást őrző tiszta tenger"))


A ti földi rendszeretek erősen aberrálódott az anyagias kisebbség (=A LEGABERRÁLTABBAK) által diktált "védendő magántulajdon-mániájával".


A tudást elzárták tőletek és ti nem keresitek.


Naponta olyan érzelmekkel erősen táplált gondolatokat kaptok,

amelyek restimulálják (aktiválják és ébrentartják) az aberrációitokat.


Naponta restimulálva vagytok és ebben a napi szintű restimulációkban rablódnak el a magasabb szintekhez szükséges energiáitok.


Ez a dolog energetikai része.


-Mi a kulcs?

-A tudatosság?

-Mi a tudatosság?

-A megértés.

-Mi a megértés?

-Az etika komplementere (kiegészítője).

-Mit eredményez a megértés és a (BENN LÉVŐ) etika párosa?

-Képességet.


-Mivel aberrálódtatok leginkább?

-Azzal, hogy elhittétek, hogy testek vagytok.

-Mi a test?

-Egy fakszimile.


Értitek már, hogy kik vagytok?


Kevesekhez szólok én, nem a tömeghez, mert a tömeg NEHÉZ.


...............................


A kérdéshez: talán az Aldebaran a „Régi Bárány“... nem tudom...


...

Egy érdekesség: az OTO német "cucc"... érdekes, hogy az oly sokak által tisztelt Aleister Crowley (kettős ügynök?)

milyen gyorsan, mekkora kárt okozott ennek a német szervezetnek.

2013. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem,Súrral találkoztam tudomány kategóriában valami csillagászatos kérdésnél,él és virul.


Na de kezdjünk is neki a kérdésnek,mert úgy látszik rám hárul eme nemes feladat,hogy agysejtjeimet kitéve az egészségügyi határértéket meghaladó hülyeségnek,megvizsgáljam a mai irományt.


"Pár napja láttam az Ősi idegenek ezt a részét a Discoveryn"


Egyre királyabbak a forrásaid!Discovery???Az az a csatorna ahol minden második műsor aranyásókról,és fegyverkereskedőkről szól?Lenyűgöző csatorna!Ennél már csak a Minimax jobb.


"Érdekes esetet mutat be. Egy Vril társaság révén, ami olyan mint ma az Illuminátusok mentálisan, telepatikusan (mint 404 a Kriariaxokkal) képesek lehettek elméletben kommunikálni, már ha valóban élnek ott idegenek, de miért hisszük azt, hogy csak a naprendszerben élnek értelmes lények ?? "


Tegye fel a kezét,aki szerint ez egy értelmes,hibátlan magyar fogalmazás volt.Az utolsó mondatot nem is értem.


"Utánaolvastam azon nyomban és itt leírja az esetet [link] Az Aldabaraniak állítólag, a kontakták szerint voltak a földön és tanítottak minket. A bárány szó is tőlük származik Aldebaran = "bárány" = "baran" = "Bar An" "


És az utánaolvasást hol máshol tehetted volna meg,mint egy online ezós oldalon...büszke vagyok rád,nem csalódtam benned most se.


Különben ez tényleg nagyon Súros volt.Ahogy elkezdted fejtegetni a szavakat hogy mire hasonlít...Ezt én 4-7 éves korom közt imádtam játszani.Állandóan ilyenekkel foglalkoztam mint hogy tacskó-zacskó,orosz lány-oroszlán,cipó-cipő,Arad-arat,pára-para,stb.Látom te idősebb korodban is itt tartasz.


"A sumér nyelvben a "baran" = "Bar An" = "bar an" ÉGI TŰZ-et jelent

=égből leszálló tüzet (űrhajót?). "


Biztos nem meteort!Á,dehogy!Az túl reális lenne,és nem tudnád rá csorgatni a nyáladat.


"Lehetséges, hogy a náciak által készített első ember készítette UFO a Haunebú 3 azt az az antigravitációs meghajtás hajtotta, amit az idegenek adtak mentálisan ? "


A nácik a Londonig épp hogy elrepülő,és az exoszférát épp hogy megközelítő V2-esnek,gyári sorszám szerint A4-esnek is rohadtul örültek.Szerint antigravitáció birtokában lettek volna olyan nyomik hogy veszítenek az oroszok szedett vetett T-34-esei ellen?Amiket még a Tigris is vert?Hagyjál már!


"Mi igaz a tőrténetból?"


NOTHING!

2013. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Javítás:


EGYEDÜL NÁLATOK VAN (SZÁMOTOKRA) HITELES MÉRTÉK (A MEGÉRTÉSHEZ), SENKI MÁSNÁL. (!!!)


Mindig ezzel vernek át benneteket:

kreálnak nektek egy kívül lévő, ál-hiteles mértéket és azelőtt hajbókoltatnak benneteket,

közben pedig az energiáitokat (pl. a lelkierőtöket, pénzeteket stb.) rabolják.


Egy tanítás:


"az ige testté lett"


Mi ez, ha nem aberráció?


-Miért lett az ige testté?

-Azért, hogy megjelenhessenek a játszmák.

-Mi van a játszmák szintje fölött?

-A szemlélet szintje. (nyugalom)

-Mi a gondolat?

-Villám.


Derült ÉGből VILLÁMcsapás! Ez a "Fiat!"... Nem kell ehhez senkinek sem szólnia. :-)


Az ember csupa antropomorfizmus és csupa aberráció.


-Miért?

-Mert a kettő (szorosan) együtt jár.


Antropomorfizmus és aberráció: édestestvérek.

2013. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%
Itt a mester! Taníts minket!Ámen!
2013. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
56%

-Mi van "Verácskával"?

-Valamilyen időnyomos cucc restimulálódik benne és ezt (valószínűleg) nem képes feldolgozni.


Ez nem feltétlenül az ő hibája.... viszont bitangerősen fogják a csillagai (ez már valamennyire az ő hibája).


-Mik a csillagok?

-A MECHANIKA = a Nagy Óramű részei.

-Mit hordoz a csillagokban rejtező mechanika az ember számára?

-A VÉGZET-et.

-Mitől lesz az ember Emberré?

-Azáltal, hogy legyőzi a végzet erejét = a csillagokban megnyilvánuló mechanikát.


Valójában azok igazán betegek, akik elhiszik ezt az állítás-tagadás elvű rendszert (életteret).


Akiben nem restimulálódik semmi (ebben a rendszerben),

annak gyakorlatilag halott a lelke...

(=a magasabb és valódi önmaga)

... és az, majdhogynem tényleg csak egy test.

2013. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%

Én is beszállok!


Hattyú csillagkép=Cygnus=cigus=cigány=roma=bűnözés.


Megoldottam a rejtélyt!A hattyú csillagképből jött a bűn a Földre!

Kérem a Nobel díjamat!

2013. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!