Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik a vélemények arról, hogy...

Mik a vélemények arról, hogy az FBI nyilvánosságra hozta a titkos aktákat?

Figyelt kérdés

talán 2011-ben? Mi lehetett az indítékuk,ugyebár oké hogy letelt a titoktartási kötelezettség ideje.De ettől függetlenül még tarthatták volna titokban.Szerintem így,hogy nyilvánosságra hozták senkit nem rázott meg,talán nem is hiszik el...kicsit én is kételkedem benne,pedig még is csak az FBI tette közzé...

Mivan ha azért tették közzé mert azt hitték,hogy valami történni fog és fel akarták készíteni az embereket?

Vannak valami jó videok amit érdemes lehet megnézni ezzel kapcsolatban?


2016. okt. 10. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen titkos akták? Link?
2016. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2016. okt. 10. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
nyilván nem verik nagy dobra, akit érdekel utána olvas, és örül, hogy lát még 1 bizonyítékot az 1000 másik mellett, aki meg szkeptikus azt úgysem érdekli
2016. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja a szkeptikust nem érdekli.... hát olyan mint amit a kérdező belinkelt biztosan nem.


Ugyanis az nem "bizonyíték", az első mondat úgy szól hogy

"SAxxxx a következő információ birtokába jutott".

És az esetleírás után azzal fejeződik be hogy

"SAxxxx nem látta értelmét az eset kivizsgálásának."


Magyarul szokásos ufó sztori, amit kötelességből jelentettek, de nem látták értelmét hogy további időt pazaroljanak rá.


Egyébként 2 perc rákeresni a hátterére a sztorinak a neten, amiből kiderül hogy egy időben az FBI is vizsgált ufo észleléseket és ez volt az egyik.

2016. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt az fbi oldalról a háttere:

[link]

2016. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2016. okt. 10. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Az idős ügynök hiteles nagyon, én is nem rég találtam egy itteni hozzászóló linkelte a Sirius Disclosure youtube csatornát https://www.youtube.com/watch?v=tEBLmWhx1K0. Volt NASA alkalmazott, légierőtől leszerelt pilóta ilyenek adnak interjút, nekem ezek az emberek hitelesek és a videókban arra is választ kapunk miért kell nagyon bátornak lenni ahhoz, hogy valaki kiálljon ezekkel a nyilvánosság elé. Nagyon mocskosak ezek a szervezetek.
2016. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!