Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy intergallaktikus űrjármű...

Egy intergallaktikus űrjármű megbénította az autópálya Kínában? Mit tudsz az esetről?

Figyelt kérdés
Olyan semminden nap van, hogy egy hatalmas űrhajót fényképezzen mindenki az autópályán. Abbahagyják utazásukat, munkába, munkából, üdülésre csak hogy egy ilyen járművet vegyenek filme. Mit tudsz az esetről? [link]

2016. okt. 11. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
azt h a ripost egy szar oldal...
2016. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
40%

"intergallaktikus űrjármű" :-DDD


Miféle intergalaktikus űrjárműről beszélsz? Csak a Repülő Spagettiszörny járt arra!

[link]



Maradjunk annyiban, hogy egy (eddig még) azonosítatlan repülő tárgy (UFO) volt.

Majd ha " intergallaktikus űrjármű"-ként azonosították, akkor nevezd annak.

2016. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak a ripost cikkek szerint ezeket fényképezték a marson:csillagromboló,fél pár cipő,alien,elvis,ufóhulla,bálna,fóka,arkangyal...márcsak intergallaktikus űrjármű hiányzott...
2016. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem az intergalLaktikus jármű bénította meg a közlekedést!

A sok bámész bénította meg, akik fényképezték/videózták az általuk űrjárműnek tartott valamit.

Kár, hogy gyéren lakott ország Kína, így csak egyedül az autópály adott szakaszáról láthatták az idegenek járművét!

2016. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ejha és tyűha, hát ezt nem gondoltam volna ,hogy a földönkívüliek már a sztrádán közlekedőket is abajgatják :O Vajon mit akarhattak? Megnézték, minden autósnak van-e autópálya-matricája?

És melyik faj volt? Reptoidok, lumbulábiak, apacukafundalukák? Szkeptikuska vagyok mit lépjek?

2016. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy én? Nem sokat, igazából most hallok erről először.
2016. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehetne értelmes válaszokat is olvasni ?
2016. okt. 11. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Ahhoz előbb értelmes kérdés is kellene.
2016. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aha, és mi bizonyítja, hogy űrjármű volt?

Honnét veszed, hogy "társ-emberek" utaztak benne?

Mi a biztosíték rá, hogy hiteles az újságcikk, nem egy paranormál.hu szintű bulvár?


Tudod, amikor valaki állít valamit, akkor jobb esetben azt bizonyítani is tudja, nem a másik ötszázcsiliárd embertől várja el, hogy bizonyítsák az ellenkezőjét. Bizonyítsd hogy nem tartozol nekem egymillió forinttal...

2016. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!