Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ősi pecsétgyűrűt talált a...

Ősi pecsétgyűrűt talált a Marson a NASA roverje?

Figyelt kérdés

A fotón egyértelműen egy pecsétgyűrű látható. Magas sem hinném el, ha nem látnám. [link]


A különös marsi ékszer szilárd bizonyíték arra, hogy egykor értelmes élet, sőt egy egész civilizáció lehetett a MarsonRégen, amikor még nem volt annyira elterjedt az írás tudománya a köznép között, aláírás helyett pecsétet nyomtak a levelekre, amelyen annak a családnak a címere volt látható, amelyhez a levél írója tartozott. [link]


elég érdekes cikk ez [link]



2016. okt. 16. 12:58
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

# 19 Így van, ezeknek csak az a bizonyíték ami el akarnak hinni !


# 20/ a felhő körvonalai nem szabályosak. Az entrópia miatt nem is lehetnek azok. Cikcakkos, krixkraxos szélük van és maga a felhő is olyan, bele lehet látni bármit, de ez a pecsétgyűrű teljesen szabályos és az alakja is olyan. Ezt nem lehet egy lapon említeni

2016. okt. 16. 19:00
 22/41 anonim ***** válasza:
Természetesen nem is a felhőt és a követ említettem egy lapon, hanem az ahhoz tartozó mentalitást, hogy az ember mindenféle dolgokat képes belelátni különféle alakzatokba.
2016. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Hát, ha te mindenféle alakzatokat belelátsz dolgokba, a te bajod, de az hogy a formája teljesen azonos egy pecsétgyűrűvel az más tészta :)
2016. okt. 16. 19:19
 24/41 anonim ***** válasza:
50%
Egyertelmuen bizonyitek csak a gyiklenyekkel nem birunk
2016. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
61%
Sose ossz meg nyilvánosan ilyen EGYÉRTELMŰ bizonyítékokat, mert jönnek a feketeruhások, és kitörlik az emlékeidet. Nem vicc. Nagyon ügyelnek rá, hogy az ilyen információk ne kerülhessenek felszínre.
2016. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes, és ez már a nagyon sokadik ilyen rejtélyes kép a Marsról. Meg persze a Holdról is van sok ilyen.

Egy karórára talán jobban hasonlít, sőt arra nagyon hasonlít. Most képzeljük el, ha valamilyen módon ezek a dolgok kiderülnének, hogy tényleg modern, mesterséges tárgyak. Csak játsszunk el a gondolattal, hogy mesterségesek! Onnantól kezdve borulna minden! A NASA-nak, legalábbis a vezetőiknek tudniuk kell ezekről a dolgokról.

Ha tehát feltételezzük, hogy nem természetes tárgyak, akkor itt hihetetlenül sötét dolgok lehetnek a háttérben, amiket jó okkal titkolnak előlünk, úgynevezett átlagemberektől. Ha ez tényleg karóra, akkor az nem régen kerülhetett oda. Ha meg esetleg gyűrű, akkor valószínűleg az sem évmilliókkal ezelőtt került oda, bár ki tudja.

Jó volna egyszer végre megtudni az igazságot ezekről a különös, rejtélyes dolgokról!

2016. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
77%

[link]

Ez neked hol szabályos gyűrű? Egyébként már maga a videó is megtévesztő, mert úgy van ki paintelve, hogy szabályosabbnak tűnjön, mint amilyen valójában. Komolyan, nem hittem volna, hogy itt tart már a baromság-generálás, hogy egy egyáltalán nem különleges 2 centis kavicsot kiphotoshopolnak gyűrűnek. Beletekertem a videóba, a többi feltételezés legalább érdekes és kreatív volt.


Egyébként pedig pont annak van a legnagyobb valószínűsége, hogy a Marson szüksége volt bárkinek is egy pecsétgyűrűre. Ha csak megálltak ott cigizni az intergalaktikus lények, ők már nem hordanak pecsétgyűrűt, az ottani lakosságot meg valószínűleg lefoglalta, hogy lényegében alig van légköre, alig van folyékony víz, és hogy sokkal szélsőségesebb az időjárás, mint itt.


Ha meg azt mondod, hogy 1 milliárd éve biztos más volt a helyzet, én azt mondom, hogy a Marsot elég durva szélviharok formálják a felszínt, és hogy egy ilyen kis sz..t már rég 20 méter vastag homok borítana.


Légyszíves gondolkozzunk már, mielőtt az 'egyértelmű' és a 'szilárd bizonyíték' szavakat használjuk.

2016. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

@karóra

Már szemmértékre sem stimmel, egy valódi karóránál közel 2x olyan hosszú a "szíj" rész, mint ezen.

Hogy ne csak levegőbe beszéljek, összedobtam egy méretarányos órát:

[link]


Persze lehet, hogy az ufóknak gyerek keze volt.

2016. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
U.i.: Most nézem, hogy az óránál én a külső ívet vettem méretaránynak, tehát még ez is szűkebb, mint egy normál óra.
2016. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

"Ez nagyon érdekes, és ez már a nagyon sokadik ilyen rejtélyes kép a Marsról. Meg persze a Holdról is van sok ilyen."


Egyetértek ! Rengeteget hamisítanak képeket. A Hold is egyébként színes, meg természetesen a Mars is, csak a NASA mesterségesen megszinezett képeket ad ki, hogy jobban emlékeztessen minket a Marsa, de az a hely nem full vörös :XD


"Ez neked hol szabályos gyűrű? Egyébként már maga a videó is megtévesztő, mert úgy van ki paintelve, hogy szabályosabbnak tűnjön, mint amilyen valójában"


Olyan a video, amilyen a NASA kép. Nem a videos állította be a fényszögeket, Ismétlem NASA kép, nem ufós készítette a Marson. Nem szabályos láttam, de miért is lenne az? Mert az emberi új olyan. De az idegenek újja meg milyen ? Nem tudod igaz?


"@karóra

Már szemmértékre sem stimmel, egy valódi karóránál közel 2x olyan hosszú a "szíj" rész, mint ezen"


lehet karóra is. A szíj hossza stimmel a szélessége nem, de lehet ez a talaj errodáció eredménye. Az is lehet hogy az idegen csuklója más formájú, mint az emberé, erre persze nem gondól egy szkeptikuska :P

2016. okt. 19. 18:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!