Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek léteznek rajtunk...

Szerintetek léteznek rajtunk kívűl más idegen lények?

Figyelt kérdés

Ha nem is intelligensek,de léteznek szerintetek ?

És tudtok mondani olyan történeteket amiket elakart titkolni a NASA ?



2016. aug. 11. 23:02
1 2
 1/19 anonim válasza:
4%
Hááátt.... én nem nagyon hiszek az ilyenekbe, úgy vagyok vele hogy hiszem ha látom. De elég nagy a világegyetem és bármi megtörténhet.
2016. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Én szerintem a legerősebb szkeptikusok is egyetértenek azzal, hogy valamilyen formában léteznek idegenek. De az hogy itt figyelnének minket meg ez a sok rossz minőségű youtube videó, nem bizonyítékok! És nem titkol semmit a NASA ez csak az agyhalott konteósok képzeletéből származik!
2016. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Szkeptikusként mondom: szinte biztos, hogy léteznek. Amekkora a világ, lehetetlen, hogy csak itt alakult ki élet.

A földönkívüliekkel kapcsolatban csak az az egyetlen baj, hogy sokan nem képesek felfogni, hogy attól, hogy létezHETnek, nem feltétlenül röpködnek a fejünk felett.

2016. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
4-es: a reptoidokon kívül az összes csak fikció!
2016. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

#5

Mert a reptoidokra hol a bizonyíték?

2016. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Azokra sincs bizonyíték, de azt nem ez az agyhalott szenthelyi árpád vagy ki találta ki, azért mondtam! Egyébként most veszem észre hogy a kis szürkéket is megemlítette, de azt valamiért egyszerűen nem vettem észre a többi hülyeség mellett!
2016. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Most ez komoly ? Normális válaszokat várok, sajnálom. Nem ilyen reptoid meg kis szürke tetűket egyáltalán hogy lehet egy hüllő nek mellbimbója ? wtf o.O

Amúgy van egy kérdés ami még jobban érdekel.

Még pedig az hogy a Tesla alapítója vagy ki, azt állítja hogy szimulált világban élünk ? Mire is gondol itt pontosan ?

Meg van még 1 kérdésem , az is egy ilyen összeesküvés elmélet hogy egy kislány álmai vagyunk ez igaz ?

De gondoljatok csak bele milyen fain lenne már hogy az egész világ amit bemeséltek nekünk az egy nagy hazugság, pl : barack obama maga is földönkívűli lenne, nem lenne az égbe semmi, azaz űr hanem mint az éhezők vidalába vagy az útvesztőbe szimulálva lennénk , nem de ? :)

2016. aug. 11. 23:43
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Miért kell egy hüllőnek mellbimbó?
2016. aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Idegen lények csakis rajtunk kívül léteznek, mivel minden lény idegen, amelyik nem a Földön fejlődött ki.

.

Ha a kérdést úgy kell érteni, hogy a Földön kívül lehet-e másutt kifejlődött élet, a válasz egyértelműen: szökségszerűen igen!

A Világegyetem mérete akkora, hogy logikailag kizárható a Föld egyetlen, az élet kialakulása lehetőségének kitüntetett volta.

.

A NASA sok mindent el akart/el akar titkoni.

Ilyen pl. a rakéta hajtóművei üzemanyagának vegyi összetétele.

2016. aug. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Biztosan léteznek, és az is szinte biztos, hogy egészen máshogy néznek ki, máshogy működnek, mint ahogy a képzeletünk szüleményében élő zöld, kék, stb. embeszerű lények. Meg a NASA szinte biztos, hogy nem titkol semmit.
2016. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!