Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Te hogyan reagálnál az idegene...

Te hogyan reagálnál az idegenek érkezésére?

Figyelt kérdés
Űrhajók szállnának le a világ különböző pontjain, nem akarnának kiirtani minket.
2016. dec. 23. 23:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudnám, ki fia-borjai, be sem engedném lakásomba.

Ha meg tudnám, akkor azért...

2016. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ötös, nyugi. 100$-ért már van Kalasnyikov is.
2016. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 longlife ***** válasza:

A kérdezőnek csak annyit.Ezt csak humorosan érdemes megválaszolni.Az űrhajó amúgy sem tud kiirtani minket.

Komolyan:Ha nem tudom,hogy mitől féljek, akkor mitől féljek?

2017. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hatás talan már tudom az igazságot csippet raknak az elrabóltakba ,az undórító hibrideiket ultetik az emberekbe .

A mantidok ,a magas szűrkék, kicsiszűrkék ,hibridek (többi : ???)

Ocsmányak ,lebénítanak nem tudod főldhöz csapni, meg ütni , leszúrni ,fegyvert rántani, rá fogni ,rá fogni tüzelni !

Szórakoznak velünk ;szextre kényszerítenek !

Kisérletezneznek ,a kitvány hibrideiket gondoztatják ,tanítgatják az eltérített emberekkel !


Engen nem visznek el ,nem hagyom magam küzdök agykontrollt tanulok ,fegyverkezem ,ha látok egy hibridet megölöm és elégetem ,mert ezt érdemlik egytől-egyig mind az összes .

Aki látja őket ne nézzen a szemükbe ne is nyissa ki ha tudja őlje meg őket ,fizikailag gyengék !!!!!!!


Egy eltökélt szittya ellenálló :Miklós

2017. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kezét ráznék velük, megvitatnánk milyen régen találkoztunk és mondanám nekik, hogy mostmár végre vigyenek haza.
2017. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!