Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a földönkívüleik az első...

Ha a földönkívüleik az első világháború alatt érkeztek volna meg, akkor mi lett volna az inváziós stratégiájuk?

Figyelt kérdés
Kivárták volna a végét, vagy közben elkezdték volna felszámolni a harcoló feleket?

2017. jan. 22. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkór a' szűrkék jöttek meg .

A' tervük integrációs és elrablás program .


idegenek.weebly.com

2017. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De milyen integráció? Nem is hasonlítanak ránk?


Én én most invázióra gondoltam.

2017. jan. 22. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nyilván a céltól függ. Békés szándékkal közbeavatkoznak, és megakadályozzák a háborút. Ha biztosak magukban és rombolni jönnek, akkor nem fogják megvárni a háború végét, elpusztítanak mindenkit és mindent. Ha cska kísérletezni akarnak, akkor megvárják a háborút, hogy mi lesz a vége.
2017. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ,nem az a lényeg tudom soknak tűnik ,de azért olvassad el! Hibrideket csinálnak és egyre több embert térítenek el. Úgy csinálják a' szeműkbe nézel hipnózis ,oszt kábítanak meg visznek is el ! Az UFO-rablásokra is kiváncsi vagy nameg a' kérdés itt mindent megtalálsz !

De ez nem a' teljes igazság és amit én tudok annál is biztossan árnyaltabb .



[link]

2017. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3. Hát inváziót írtam, az ritkán békés kimenetelű. :)

4. Tudom, olvastam már Budd Hopkins könyveit, abban szerintem ugyanazt írja le. De ez nekem olyasminek tűnik, ami rettentő sokáig tart...

Annak meg mi értelme?

2017. jan. 22. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha pusztítani és ezáltal hódítani akarnának, akkor szerintem az lenne a legvalószínűbb, amit a 3-as írt. Az integráció az tényleg nagyon hosszú folyamat lenne, ráadásul ha teszem azt szürkék, reptiliánok, esetleg rovarszerűek jönnének, még ezeknek a hibridjei is elütnének az embertől, ha nem is annyira, mint a fajtiszta egyedek.

Tehát véleményem szerint ha már pusztítani akarnának, akkor nem várnák meg a vh.-nak a végét, mert az bizonytalan lenne, hogy mikor következik be, hanem valamilyen módszerrel elpusztítanának mindent. Más kérdés, hogy mi értelme lenne számukra egy holttestektől hemzsegő, és jó eséllyel lakhatatlan Földnek.

2017. jan. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés - ám engem jobban érdekel, hova fejlődött volna Athén, ha az első pún háborúban őket segítették volna az alienek!

.

A "volna" nem történelmi kategória.

Miért lett volna invázió (megszállás)?

2017. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7. Akkor ajánlom megnézni a kategóriát, ez nem is a történelem.

Azért, mert ez áll a kérdésben.

2017. jan. 23. 13:04
 9/9 anonim ***** válasza:
4. az egy por a németek használták xd
2017. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!