Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttam egy dokumentumfilmet...

Láttam egy dokumentumfilmet az amerikai Heaven's Gate (Menny kapuja) csoportról, akik a Hailey-Bopp ütsökös érkezése kapcsán csoportos öngyilkosságot követtek el, hogy eltávozhassanak földi testükből. Magyarországon is vannak ehhez hasonló csoportok?

Figyelt kérdés

#csoport #UFO #szekta #üstökös #gyülekezet #Menny Kapuja #Heaven's Gare #Marshall Applewhite
2017. jan. 24. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van is már rég meghaltak.
2017. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem mindenkép keress egyet és csatlakozz !

Csoportos öngyilkosság ,mekkora buli posztóljátok facebookon is !

2017. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hol olvastad, hogy csatlakozás céljából kérdezem te szerencsétlen?
2017. jan. 24. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kettessel ne törődj, ő csak hülyéskedik itt fent, vagy pedig ő maga nagyon hülye.


Ilyen csoportok szerintem nincsenek itt az országban, mert ha lennének vagy lettek volna, akkor már biztosan tudnánk róluk, ha más miatt nem, akkor az öngyilkosságuk miatt szereztünk volna róluk tudomást.

2017. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem, hogy ha már az öngyilkosság fázisában lennének, bekerültek volna az összes létező híradásba, és rég tudnánk róluk. Arra lennék kíváncsi, hogy vajon szerveződnek-e csoportok hasonló gondolkodás és elvek mentén, és megvan-e bennük a potenciál arra, hogy ilyen drasztikus lépésre szánják el magukat. Már csak azért kérdezem, mert tudom, hogy Magyarországon rendszeresen szerveznek viszonylag nagyszabású UFO konferenciát, és bizonyos körökben elég prominensnek számító közszereplők is nyíltan vállalják UFO-hívőségüket...
2017. febr. 6. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek az UFO-kérdéshez?!

UFO annyit jelent hogy azonosítatlan repülő tárgy.

Az eszem megáll, komolyan mondom...

2017. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, meg ugye az is, hogy a sok beteg hibbant szektát figyelik-e ilyen szempontból, mert nemcsak csoportos öngyire hajlamosít az ilyesmi, hanem pl terrorcselekmények elkövetésére is.
dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!