Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet-e kapcsolatot "teremteni"?

Lehet-e kapcsolatot "teremteni"?

Figyelt kérdés

Balogh Béla azt mondta hogy a gondolatnak teremtő ereje van. És a magyar aki "kép"es erre. Képesek vagyunk létrehozni. Ugye ha minden rezgést. És mi is rezgést bocsáltunk ki. Akkor képesek vagyunk a valóságot abba a rezgésbe hozni amit kibocsáltunk ha nagyon erősen akarjuk, gondoljuk.

Na msot ha én kinéztem maganak egy lány/fiú-t és én mondjuk együtt szeretnék vele lenni. És azt mondta hogy gondoljunk a végeredményre hiszen ahogy az megtörténik az nem a mi gondunk lesz. Hanem az univerzumé. Tehát a rezgéseinkel ráhangoljuk az univerzumot hogy minket összehozzon még ha nem is teszek többet a dolgokért.

Szerintetek?



2017. febr. 8. 18:54
1 2
 1/12 Berserker88 ***** válasza:
35%
Univerzumot? Ráhangoljuk? Jönnek a kis anti-anyagok és megbizsergetik a kiszemeltet vagy micsoda? Rezgések? Az univerzumban? Híjj, van baj ahogy látom pár helyen. :D
2017. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kérem laikusok kíméljenek
2017. febr. 8. 20:30
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Mégis, mekkora káosz lenne az eredménye annak, ha mindenki saját gondolataira hangolná az Univerzumot?
2017. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

dubbitus: nézz szét mekkora káosz van abból, hogy "NEM tudatosan" használod a gondolataid teremtő erejét...

kérdező: szerintem igen lehetséges szerelmi kapcsolatokat is kötni ezzel az energiával, de ha a másiknak más "dolga" van az életben, ez a kapcsolat úgysem lesz tartós... végleges... ahhoz hogy tényleg minden téren boldog kapcsolatban élj valakivel mind a kettőtöknek akarni kell, nem elég az egyik fél...

2017. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*dubitus
2017. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igaz..... De azért kipróbálom hogy működik e.
2017. febr. 8. 21:09
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Kipróbálhatnád előtte a magyar helyesírási szótárat is.
2017. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
csak annyi még: nem csak a magyar képes erre.. minden ember képes rá...
2017. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha rá gondolsz, és elképzeled, hogy vele vagy, "bevonzhatod" de a kapcsolat létrejötte rajta is múlik. Tudod, szabad akarat. A pozitív gondolkodás mások számára is vonzóbbá tesz, és téged is segít abban, hogy elhidd magadról, hogy sikerülhet, te méltó vagy erre, stb. Az univerzum pedig közelebb hoz hozzá, előteremti a lehetőséget, semmi több. Te pedig élni fogsz a lehetőséggel, mert pozitívan gondolkodsz. Ez minden sallang nélkül a vonzás törvénye. De nincs garancia, hogy ő is kérni fog belőled.

Nagyobb értelme van az univerzumtól a hozzad illő személyt kérned, de az viszont nem biztos, hogy az a személy, akire most te gondolsz.

2017. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak annyit még, hogy vigyázz mit kívánsz! Engem többen környékeztek már meg, akiktől a hideg is ráz, és nem akartam tőlük semmit, valahogy mégsem akarták komolyan venni, mikor nemet mondtam... És akikre én vágytam, azokat sohasem érdekeltem. Én egy egyéjszakásra vágytam egy számomra vonzó személlyel, akinek tetszem, és szintén akar engem. Ez olyan nagy kérés? Egy váratlan helyzetben lehetőségem nyílt rá, megkaptam. Csakhogy elkezdtem többet érezni az adott személy iránt, de köztünk nem lehetett több.. Lehetetlenné tették a körülmények. 3 hónapba telt kihevernem. Utólag nem bánom, hogy megtörtént, de egy komoly lecke volt ez a számomra. Ne ess a hibámba.
2017. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!