Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van olyan embert akit "elrabol...

Van olyan embert akit "elraboltak az ufok" vagy csak kamu szöveg az összes?

Figyelt kérdés
esetleg saját tapasztalat ezzel kapcsolatban
2010. máj. 9. 11:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
kamu szöveg az összes.
2010. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

én eddig azt hittem,aztán azt mondták az okosok,hogy alvásparalízis..Pedig reggel még sírtam is,és a szobát is átrendeztem,hogy ne emlékezzek arra ami történt..Magát az ufonautát nem láttam,de nem bírtam mozdulni,nyitva volt a szemem,és a falon narancssárga fény világította nyakamba dobogott a szívem,és elkezdett folyni a könnyem,mikor valami lehúzta a paplant rólam,majd a bokámat valami fura erő,mint a mágnes,elragadta,és húzott le az ágyról.Amikor az ágy feléhez értem,elájultam,és reggel tértem magamhoz sírva.

Azt mondják alvásparalízis,de én tökre ébren voltam,mint ahogy most itt ülök!Vajon ha valakit tényleg elvisznek,arra is ráfogják az alvásparalízisüket?Egyáltalán hogy lehet megkülönböztetni a kettőt?

2010. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Én egy ufo vagyok és nem szoktunk elrabolni embereket. Néha farbak.rjuk őket sötét sikátorokban, de ez minden! Nemrabolunk!
2010. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szoval te egy repülö tárgy vagy?
2010. máj. 9. 11:38
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Velem egyszer az történt,éjszaka felébredtem és a falon làttam valami furcsasàgot,vilàgitott és a szemei olyan zöldek voltak,mint ahogyan filmekben is lehet làtni.Maradtam nézni és õ vissza,és el kellett aludjak.Ennyi volt.Viszont nem hiszek ilyesmiben,lehet,hogy valahogyan a fény beszürõdött az ablakon,dehàt a redõny le volt hùzva,na szóval nem tudom,de nem volt bennem félelem.
2010. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
75%
nem kéne drogozni gyerekek...
2010. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Az alvásparalízis lényege, hogy az alvás-ébrenlét határán olyan valós, fizikai észlelési vannak valakinek, hogy azt 100%-ig átéli. ez lehet hang, fényhatás, de akár valósnak tűnő fizikai érzet is (mintha valaki ülne rajtad). velem is volt már számtalanszor. egyik barátom rémülten számolt be nekem arról, hogy arra ébredt éjjel, hogy egy rémisztő kinézetű macska ül a mellkasán és fuldoklik tőle (amúgy nem tartottunk macskát a lakásban), esküdözött, hogy így történt és el is hittem, mert ilyenkor teljesen valósnak éli meg az ember az egész eseményt. könyvtárnyi szakirodalma van az alvásparalizísnek, utána lehet olvasni, elhiszem, hogy izgibb az ufókra meg a szellemekre fogni a jelenséget, de az esetek 99,999%-ban nem az.
2010. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

12:13

ezt én tökéletesen értem,elfogadom,de az lenne a kérdés,hogy mivel lehet megkülönböztetni azt,hogy tényleges elrablás van,vagy alvásparalízis?Mi az,ami már durva egy alvásparalízisnek,pl sokáig tart,vagyis mi a különbség egy valós elrablás és egy átélt alvásparalízis között?

2010. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább alvásparalízisem az volt, amikor a saját szememmel láttam, hogy egy középkorú nő álldogál az ágyam mellett és éreztem, hogy gonosz szándékkel van ott, éreztem a szituáció fenyegettségét. meg akart ütni. eszembe se jutott, hogy ez valós, bármennyire is annak tűnt. mondtam már, tengernyi szakirodalma van, neten is utána lehet nézni.
2010. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
kamu az egész, akárcsak a jóslás és a horoszkóp.
2010. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!