Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki már latot már idegen...

Valaki már latot már idegen lényt az erdöben vagy furcsa dolgot az erdöben vagy talált valaki idegen technologiát?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én láttam már sokszor meg azt is, hogy töltőre teszik a lézerpisztolyt, miközben az erdőben gabonaköröket rajzolnak a gyerekeik.
2017. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Láttam már, hogy ismeretlen nyelven beszélő, barnás lények fát hordanak az erdőből az élőhelyükre, csoportokban élnek, és nagyon aggresszívek, nem ajánlatos közel menni hozzájuk.
2017. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Én paint ballos emberkéket láttam, illetve egy cross motort. Ezek az erdőtől abszolút idegen dolgok.
2017. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Én erdőt láttam egyszer egy idegen lényben, az számít?
2017. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Én igen. Tavaly voltam Csernobilban osztálykiránduláson saját felelősségre, és láttam mutáns idegen lényeket, az egyik meg is csípte a kezem tetejét, amely begyulladt, és körök lettek rajta.
2017. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 veterán vas ***** válasza:
33%
Én egyszer láttam egy idegen erdőt, teljesen tele volt furcsa technológiával. :(
2017. márc. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
62%
A III. Keruleti Kerek gimnazium tele van idegen lenyekkel, viszont a technologiat abszolut nem ismerik.
2017. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Persze, akárhányszor elmegyek a közeli erdőbe, folyton elszórt technológiákba bukkanok, amit nem ismerek fel, mert eléggé darabokban van. Néha még az idegeneket is lehet látni, akik odahordják azokat...
2017. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Én egyszer erdőjárás közben egy kicsi zöld emberkét láttam hatalmasra dülledt szemekkel. Némi időbe telt, mire felismertem, hogy az erdész az, és éppen szarik.
2017. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Ezen én is majdnem beszartam 9-es! DD
2017. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!