Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hajnalban furcsa hangokat...

Hajnalban furcsa hangokat hallottam az udvarunkról. Kicsit hasonlított valami madár hanghoz de nem hiszem, hogy az volt.2 Hang volt és mintha kommunikáltak volna. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Nehéz így leírni, milyen hang is volt pontosan. Hasonlított a madár csipogásra, de annál különösebb volt. Hajnali 2 óra után kezdtem hallani és úgy jó 20 percig tartott. Mintha két valami egymással kommunikált volna és valami rendszert és felfedezni véltem a hangjukban. Fel is vettem volna, ha lenne olyan eszközöm ami elfogadható minőségben tudta volna rögzíteni. Bevallom kicsit megijedtem, mert még sose hallottam ilyet, ráadásul nagyon közel volt a hang a szobámhoz, talán a falam mellettről jött. Ha nappal történt volna, símán ráfognám, hogy talán madár volt, de hajnali 2-kor még nem hallottam ilyen aktív madár hangokat..

2015. febr. 5. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Kedves civil barátom a madár csipogás a kommunikáció egyik formája, amit nagy valószínűséggel csak a madarak értenek, tehát nem egy földöntúli jelenség fültanúja voltál, hanem egyszerű természeti jelenségnek. Azt már a nagyapám tudja a temetőből, hogy melyik jó madár volt az, aki éjnek idején fütyülget nem hagyja az embert aludni.

Üdv, egy fáradt ügynök

2015. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Simán lehetett madár.Talán valami felzavarta őket, így hajnalban.És vannak amúgy is korán kelő vagy "éjszakai" madarak.De lehetett másmilyen állat is.Például a pocok is adhat ki hasonló hangokat.Esetleg ha radiátorod van, lehettek verebek a kéményben, stb..
2015. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Te sem vagy korán kelő, a madarak már hajnalban egyre másra dudolgatnak :DDD
2015. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg egy olyan madár volt, amit még nem hallottál, nagyon sokféle madárhang van... A, csak vicceltem, egészen biztos, hogy valami ismeretlen faj volt, valami kriptid, csupakabra, de az is lehet, hogy földönkívüli morze-jeleket halottál. Deszkázd be az ablakokat és hívd ki a titkosszolgálatot!
2015. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A vészjelek filmből valóság lesz...
2015. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Még nem láttam azt a filmet, de így kedvet kaptam hozzá. Köszi a filmajánlatot.:)
2015. febr. 5. 12:10
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az Érmelléki Kuglófember volt, amint éppen madarakat akart fogni, és utánozta a hangjukat hogy a kis madárlatok odamenjenek hozzá mire ő elviszi és megeszi őket
2015. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fish1 ***** válasza:
Keress rá youtube-on a baglyok hangjára.
2015. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem bagoly volt az tuti.:) Azt hallottam már sokszor.
2015. febr. 5. 23:01
 10/11 Fish1 ***** válasza:

A bagolyfajtáknak is különböző hangjuk van. Nem mindegyik "huhog", van amelyik sípoló hanghoz hasonlót ad ki.

Én sokáig az őzek hangjáról nem tudtam, hogy micsoda, aztán végül sikerült beazonosítanom. :)

2015. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!