Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett ez Durham felett?...

Mi lehetett ez Durham felett? Ufo, helikopter?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=oKtTib1lPNs


A haverom ufót mond, de szerintem még lehet helikopter is. Annak szóródhat lefelé a reflektora fénye.


2017. márc. 25. 11:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
szerintem egy ufo volt bizos
2017. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
En nem helikopter ,ee én is csak egyszer láttam pont ilyet ,de helytől időtől ,fajtól változó !
2017. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valami fények a levegőben. Ezernyi dolog okozhatta. Miért lenne ufó?
2017. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Erős fényszórók. Amúgy még mindig divat pixeles ufófelvételekkel szórakozni? 2017-ben?
2017. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a furcsa benne, hogy nem látszik a fénynek a forrása.
2017. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De a felvevő szerint ez egy éjjellátó kamera. Szabadszemmel ezt nem is látta, csak a kamerán keresztül.
2017. márc. 26. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor nemtom én csak hasonót láttam .

Éljel olyan fényjátekokat tudtak ezek csinálni 2014-ben az valami gyönyörű volt !

2017. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

én a múlt héten a feleségemet láttam fényszórásba. három éve meg van halva.

azóta is fütyülök neki, hátha megint előjön.

2017. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem akarom hülyét csinálni magamból se' belülled ,de probálj meg eleget inni ahoz ,hogy lássad nekem szilveszterkór sikerült e úgy bebaszni ,hogy 8,3 volt van ilyen kis mini dobozunk be kőll fúlyni azt mutatja is !

5% felett elméletileg nem lehet túl élni .

Láttam egy lányt akit Gyögyszemnek ;Gyöngyinek hívnak .

Olyan féhér bőre volt minn a' hó ! Kissé sötét szőke haja ami a' válláiv ért . Egy bő fehér ruha volt rakta egy szalaggal a' derekán megkötve ami majdnem a' földig ért .

A' kezénél és a' csizmájánál megvolt kötve a' kezínél az alkarja feléig oda volt kötve rá a' ruha .

Gyönyürű cián kék szemei voltak ,meg hegyes fogai .

Egy kendő még volt a'nyakában és a' fejín ,de azt levette . Beszéltünk ,de előszőr rám szolt ,hogy ne igyak többet ,mert meghalok én kiborítottam véletlen .

Te jó isten vagy másfél deci pálink ! ...

Úgy tudtunk beszélgetni mint akik régóta ismerik egymást .

Ez után egy-két hónapig mellettem maradt ,ha csak kicsit is bekúrtam . Gyöngyikém ,de hiányzik !

Na mindegy lehet így megint láthatod a' felesígetet .


Többiek !

Amikór az UFO-kat láttam nem ittam inkább amiatt ,hogy én látom őket OK !

Alkoholista sem vagyok nem kurtam be már vagy egy három hete ! Az bizony sok idő ,ha erről beszélünk !

2017. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

#8 ! Várj mégse !

Lehet ,hogy ag idefenek akarnak manipulálni ! Nem a' felesíged láttad Te ,valamelyik idegent . A' fény a' szürkéknek van fényük ne menj oda ,kerűld el ,de ne is lőj oda ! Menj el onnan . Te UFO vagy más fényt nem láttál ?

2017. márc. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!