Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » El­ké­pesztő fel­vé­tel:...

El­ké­pesztő fel­vé­tel: Ka­to­nai gép buk­tatta le az óri­ási ufót! Megfigyelnek minket?

Figyelt kérdés

A sors iróniája, hogy akik el próbálják titkolni az ufókat a hadsereg, most épp tudatlanul is egy igen hiteles ufó videoval gyarapították közvetve a bizonyítékoklistáját.


[link]


Miért figyelnek meg minket? Miért nem mernek leszállni ? Mi lehet az igazság?



2016. júl. 8. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor linkeld már nekem azt a bizonyos katonai forrást, lègy oly szìves...
2016. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

"olyan lassan szelte át az égboltot,hogy a leljes ufóvadászok sejti,megfigyelnek minket"

Akkor miért nincs a mai okostelefonos világban erről egy rendes felvétel?

2016. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Hol van az elképesztő felvétel?

Van egy nappali videó negatívba forgatva, ami remegő kézből készült.

Egy kivilágított város, s az éjszaki égbolt nem ilyen.

Nem fura, hogy az az izé ott fent milyen fényes? Azért olyan, mert rendesen sötét, csak ez egy inverz kép.

2016. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Olyan kva jó lenne, ha egyszer valami tényleg hiteles, elfogulatlan forrást is likelne egy kérdező... De csak az ilyen szar oldalakat linkelik, ahol nyilvánvaló, hogy minden kamu...
2016. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
ripost.hu bérkommentelők mindenfelé, de itt nagyon. Gondolom a kérdező értelmi képességét meghaladják a kattintásvadász címek, így ide jön segítséget kérni az értelmezéshez. Mindig.
2016. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
á alata 1 ciken látam a képet h ürhajórol fiygelnek, anyit még énis tudok hogy amerikaiknak vanak furcsa alakú modern hadi gépei
2016. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, téged biztos megfigyelnek, mert te egy kivételes élőlény vagy, valószínűleg most is az ablakod alatt gubbaszt egy kémjük... -TRUE story-
2016. júl. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tarthatnál egy kis szünetet a tudatmódosító szerekkel.
2016. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én ma lehet hogy láttam egyet
2016. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!