Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Mi győzne meg...

Szkeptikusok! Mi győzne meg titeket az ufó jelenség valóságáról?

Figyelt kérdés

Mi számítana nektek bizonyítéknak?

Ezt úgy vettem észre egyénenként változik



2017. márc. 28. 20:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%

Ha látnék egyet. :) És képzeld, egyszer láttam valamit, de olyan rövid ideig, hogy nem tudom azt mondani, hogy UFO(k) volt(ak). Azóta is gondolkozom rajta, hogy érzékcsalódás volt.

A jó minőségű felvételekkel meg az a gond, hogy a sok gyökér miatt már annyi fake videó van, hogy ebből nem lehet megmondani, hogy akár egy is igazi közülük.

2017. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
Akármilyen hihetetlen, a madár is u.f.o. jelenség volt amíg ki nem találták a madár szót azonosítás céljából. Ez természetesen paradoxon, mert az unidentified flying object és hasonló elvont fogalmak csak az egyszerűbb elnevezések után következtek. Tehát ufók csak akkor nem voltak, amikor még voltak és azóta vannak, amióta nincsenek...
2017. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Miért akarod őket meggyőzni? Így döntöttek, mindenki döntését tiszteletben kell tartani.

Mindenki eldönti, miben akar hinni (márpedig amíg valaki nem látott UFO-t addig csak hisz benne).

2017. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%

Engem pont, mint Scully ügynököt. Ha már átment rajtam pár ufonauta analizátora. Bár lehet, még akkor sem.

Esetleg, ha elvinnének egy körre a zűrhajójukon. Bár a VR korában még talán ez is kevés lenne.

Csak nem értem, hogy ahelyett, hogy ilyen dolgokkal pazarolják az emberek az idejüket (tökmindegy, van e vagy nincs ufo), helyette bármi hasznosat csinálnának mennyivel jobban éreznék magukat...

2017. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%

Ezerszer szerepelt már itt a kérdés, s szkeptikusként meg is válaszoltam.


Én tudom, hogy léteznek ufók, s létezik ufókutatás is. Ez nem is lehet kérdés.

De én ufón ufót értek, s nem valami mást!


Az ufókutatásról is írtam hosszan. A magányos tudósok kara lejárt. Ma már túl sokat tudunk ahhoz, hogy belássuk, milyen kevés is az.

Egy-egy ember önmagában nem tud áttörést hozni, még a foghúzás módszertanában sem.


A tudosok százezrei kutatják a témát, csak nem úgy, ahogyan a nem szkeptikusok elképzelik.

Miből is áll ez?

Egyrészt földi haditechnika. Hogyan tudok leküzdhetetlen gyilkológépet készíteni. Másik csoport azon dolgozik, hogyan tudunk védekezni a detektálhatatlan szerkezetek ellen.


Mások a világ keletkezésével, benne a naprendszerrel, az élet keletkezésével foglalkoznak.

A hivatlos tudósokat is érdekli mindaz, ami itt is téma.

Csak ők nem a blikkből tájékozódnak.


A világot mindig a kétkedés vitte előre, így a valódi szkeptikusokat bántani butaság.


Tudod, mi az amiben nem hiszek?

És ha eddig nem pontoztatok le, akkor most kell nyomni a pirost!

A kis szürkékben, meg a többi kitalált dolgokban, a hülye videókban, szellemekben, vérfarkasokban stb.


És nem értem azokat, akik lehülyéznek akkor, amikor egy egy helyben álló dologról leírom, hogy az nem cikk-cakkban repked, mert a képbe belógó fák is ugyanúgy táncolnak.

2017. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Egy kommentet emelnék ki:


" Minden szkeptikust meggyőzne, ha valóban látna leszállni egy UFO-t. A képzelgések nem meggyőző bizonyítékok."



Szóval, érdekes hozzáállás ez is. Ha bárki lát valamit, és ezt meggyőzően állítja, az képzelgés.

Ha te magad látod, akkor viszont már meggyőződtél róla, hogy már pedig ufók vannak.

De nem ugyanilyen jogon mondaná neked bárki a te észlelésedre is, hogy képzelgés??

2017. márc. 30. 19:47
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

Minden képzelgés,amit nem láttunk még!xd

Egy jó tudósnak nyitottnak, szabadgondolkodónak kell lenni.Sok mindenről nem tudunk,ami létezik.

2017. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

Ha már jártak volna it földön kívüli életformák drága pénzen, akkor:

- vagy kereskedelmi kapcsolatba léptek volna velünk mindkét fél előnyére,

- vagy rég leigáztak volna minket, mert hát miért ne?


De az, hogy néha felbukkannak titokban, és ezt ismételgetik legalább 50 éve, de ki tudja mióta, na az, az nem életszerű...

2017. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, életszerű lenne az is mondjuk abban az esetben ha ezt az egész földi életet ők indították volna el valami kísérlet részeként, vagy az evolúcióba beavatkoztak volna és most nem fedik fel magukat, mert éppen arra kíváncsiak, hogy mire jutunk saját keletkezésünket illetően. De ez csak egy felmerülő gondolat, senki ne kezelje valóságként! ;)
2017. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#16: Dehogynem és mondanák is. Amit csak én látok, az nyilván csak számomra meggyőző erejű. Mások attól még mondhatják, hogy csak képzelődtem, vagy sokat ittam, stb.
2017. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!