Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Szerintetek Mi...

Szkeptikusok! Szerintetek Mi lehet az Ufo jelenség?

Figyelt kérdés

Ha nem idegen lények által irányított légi járművek azok, akkor szerintetek mi lehet?

Tényleg komolyan érdekelnek az elméletek,nyitott vagyok mindenre.



2012. dec. 18. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
olyan replülő jármű, vagy bármilyen dolog amit nem ismerünk. vagy nem sikerült beazonosítani
2012. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

"Az UFO (angol betűszó: Unidentified Flying Object, magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”, a köznyelvben egyszerűen ufó) olyan repülő objektum, melyet nem azonosítottak. Az ufóészlelések nagy része valamilyen meteorológiai vagy optikai jelenségre vagy repülőeszközre vezethető vissza, néhány esetben viszont felmerül, hogy az észlelt jelenség oka jelen tudásunkkal nem magyarázható."

[link]

2012. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nincs sok lehetséges válasz erre a kérdésre. Vagy valamilyen be nem jelentett és többek által ufónak vélt meteorológiai eszköz, valamilyen repülőgép, illetve valaki poénból távirányítós repülőre/helikopterre rak egy lámpát és éjszaka repteti. Ha ezek valamilyen okból kifolyólag kizárhatóak akkor lehet még gömbvillám, bár ezekről sincs jelen állás szerint semmi konkrét irodalom, de létezésük vitathatatlan. Amennyiben nem a föld közelében vannak nézhetőek ufónak, bár a méret alapján(15-25 cm átmérő általában) lehet következtetni ha van mihez viszonyítani. Igen ritka jelenség egyébként. Ezeken kívül minden más ufo, bár nem hiszem hogy túl gyakori jelenség lenne:)
2012. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és aszt is hogy normális válaszokat kaptam :)
2012. dec. 18. 13:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Sorolom.

1. Civil repülőgép [magánrepülőgép, utasszállító]

2. Katonai repülőgép [vadászgép, bombázó, felderítő, titkos fejlesztés]

3. Meteor, hullócsillag

4. ISS [minden este 2x elmegy a fejünk fölött, mégis sokan nézik ufónak]

5. Műhold [van belőlük egy jó pár]

6. Ahogy az előttem író is írta, hülyegyerekek játszanak


Röviden.

2012. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, ami kimaradt, valóban.

7. Meteorológiai jelenség

8. Optikai jelenség

9. Meteorológiai eszköz

2012. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nemelfogult ***** válasza:
43%

#5/6


Volt tegnap egy videóval összekötött kérdés. Ha megnézted a videót (és feltételezzük, hogy nem manipulált), akkor amit azon látsz, melyik kategóriába sorolnád?

Ez volt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=Ylp8Ge692co

2012. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Felhő?

Pont alatta megy el a repülő, gondolod az nem vette észre?

De nyilván 100x valószínűbb, hogy idegen lényekkel teli űrhajó, arra van a világon a legnagyobb esély!!!!négynégynégy

2012. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nemelfogult ***** válasza:
43%

Mondjuk én nem mondtam, hogy idegenekkel teli űrhajó csak kérdeztem a véleményed.

Egy ufo, ha még feltételezzük is, hogy földön kívüli és intelligens kontroll alatt van, akkor sem biztos, hogy "űrhajó". Csalódnék, ha csak annyi lenne talán sok ezer éves technikai előny mellett. A mi mobil telfonunk pár év alatt már nem vagy nem csak telefon pl.

2012. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
ááá Roswell után már nem hiszem, hogy telepakolnák az űrhajóikat a magukfajtával, lehet csak robotok.
2012. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!