Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha lezuhan egy idegen ürhajo...

Ha lezuhan egy idegen ürhajo a kertbe megtarhatóm vagy köteles vagyok ádadni a hatoságoknak valakinek lezuhant a kertjében?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 17:07
1 2 3
 11/25 kikova ***** válasza:
100%
Érdekes. Én azt olvastam valahol, hogy saját célra megtarthatod, de eladásra nem. Ha pedig 30 cm-nél kisebb, akkor vissza kell dobni. De nem emlékszem, hol láttam ezt.
2017. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Egy ilyen rendkívüli eseménynek úgyis híre menne, hallgatni nehéz lenne róla. De van egy kis gond. Ha jönne esetleg a rendőrség vagy a TEK, és teszem azt előbújna a roncsból egy-két túlélő idegen, akkor aztán mehetne a levesbe a TEK meg a rendőrség is, feltéve, ha viszonylag ép bőrrel megúsznák az idegenek a balesetet. Nem hiszem, hogy csak úgy hagynák, hogy a földi emberek kényükre-kedvükre elvigyék a járművük roncsát, meg egyáltalán azt tegyenek, amit akarnak.

Sőt, mi van, ha esetleg mások is vannak a közelben, nemcsak ők, a bajba jutottak, és a társaik már keresik őket valahol, és erősítést kérnek, hogy baj van, mert balesetet szenvedtek? Ha meg elég fejlett a technikájuk, akkor a társaik maguktól is rájöhetnek arra, hogy az egyik egységgel valami nem stimmel. Szóval, ez tényleg érdekes kérdés.

2017. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg érdekes akkor lenne a kérdés, ha lenne valami reális alapja.
2017. ápr. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Tanulmányoznak. Kifigyelik a gyenge pontjainkat. Védekeznünk kell!
2017. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz nehogy a rosszvas gyűjtők megelőzzenek!
2017. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Különben, ha kicsi űrhajót találsz, akkor asztaldísznek jó, ha egész nagyot, akkor berendezheted szerszámosnak. Ha van benne űrhajós, azokat küldd el egy befogadó állomásra!
2017. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Senki Márk ***** válasza:

Szia... Jópofa kérdés, de elgondolkoztam rajta.

Elvileg olyan, mint a talált kincs, azaz be kell szolgáltatnod, a beszolgáltatásért cserébe bizonyos részesedést vagy jutalmat kell adnia az államnak.

A gyakorlatban meg simán elvinnék... Vagy jönnének a társaik, és kimentenék őket, szóval esélyed sem lenne megtartani.

Én -- ha ilyen történne velem -- biztos nem látnék semmit, nem tudnék semmiről, hátha egyszerűen nem találják... Vagy bejönne, vagy nem. :-) (Azután mennék űrrodeózni.)

Magyarországon az 1990-es évek elején volt nem hivatalos álláspont szerint egy UFO lezuhanás, ebből csak annyi bizonyítható bármilyen szinten, hogy a környékbeliek pusmognak, illetve hogy a hadsereg kivonult a körzetbe. De most ne kérdezzed meg, hogy hol volt pontosan, ha mást nem is, a Hihetetlen című, éppen ilyen jelenségekkel foglalkozó magazin honlapján találsz róla infót, úgy rémlik, már írtak a témában.

2017. ápr. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kutyám rákakilna akkor azért jár űrhajó rongálás címen büntetés? Ha nem akkor én is rászarok
2017. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Retardált Reptoid ***** válasza:

Nem tarthatod meg, mert a föld az államé, te csak bérled. (mint telekadó).

Nem a TEK-esek viszik el hanem az oroszok, oszt kussolsz. mert a csaladtagok banják meg.

Az oroszok meg ideadják nekünk, mert mi lôttük le.

2017. máj. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Tudomásom szerint annak az országnak a tulajdona, amelynek a területén lezuhant.Bár szerintem inkább nemzetközi tulajdonba kellene kerülnie.De te semmiképp sem tarthatnád meg.
2017. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!