Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti mit gondoltok a földönkívül...

Ti mit gondoltok a földönkívüliekről?

Figyelt kérdés

Szerintem léteznek.

1. Több milliárd bolygó van az univerzumban.

2. Nem hinném hogy az egyiptomi piramisokat és hatalmas rajzokat emberek készítették

3. Azok az istenek amikben az egyiptomiak hittek azok is elég érdekesen néztek ki.

Szóval, szerintetek léteznek, vagy nem? Ha igen, ha nem kérlek indokoljátok meg hogy miért.



2017. ápr. 8. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Én azt gondolom, hogy nem csak a Földön létezik élet, viszont azt nem hiszem, hogy megfigyelnek bennünket az "idegenek", meg embereket rabolnak, meg más marhaságok.
2017. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk, ami a piramisokat illeti, arra én is kíváncsi lennék, hogy az ókorban, milyen technikával tudták felépíteni őket...
2017. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én láttam magát az űrhajót úgy beszartam hogy még telefont se jutott eszembe elővenni hogy rögzítsem és nem vagyok hülye ketten is láttuk.
2017. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!