Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiztek az ufo emberablásban?...

Hiztek az ufo emberablásban? Leginkább Isten hivöit kérdezem vannak bizónyitékokis

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 13:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha apukádban is van valamilyen fém akkor miért nem lehet kioperálni onnan esetleg megvizsgálni az a fémet?
2017. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
mert telyesen benne van csak fém keresö jelezte tudom hogy nics és biztos hogy nemtermészetes keeülbele belerakták
2017. ápr. 10. 17:16
 13/22 anonim ***** válasza:

A Biblia is ír idegenekről. A csillagok gyerekei, akik az óriásokat nemzették, és ezek gonoszak voltak.

Keresztény bibliaelemzők szerint ezek ördögök voltak. Vajon hiszel-e a Sátán és az ördögök létezésében?

2017. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdező, vajon egy emberhez hasonló idegen faj így viselkedne? Teljesen titokban jönnének, elrabolnának idegen embereket, beültetnének valamit, szexelni próbálnának egy idegen bolygó szülöttével, aki genetikailag távolabb áll velük szemben, mint az adott bolygó bármely faja? Nem inkább úgy próbálnának kutatni, ahogy mi tesszük, tehát gépekkel?
2017. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
Az emberrablásokban, meg abban, hogy megfigyelnek minket, nem. Abban viszont igen, hogy nem csak a Földön van élet.
2017. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
24%

Kénytelen vagyok, mert Pataky Attila is volt náluk -többször!- igaz, nem elrabolva, hanem önként.

Ha viszont ő ezt állítja, mivel híres ember, kénytelen vagyok elhinni nekíjje!

2017. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Alex Fly ***** válasza:

@15: az, hogy máshol is van-e élet, csak egy feltétele annak, ami a kérdésben szerepel. Egy legalább a földi technológiai szinten levő civilizációt 100 fényévnyi távolságból simán ki lehet mutatni a jelenlegi eszközeinkkel. Nincs nyoma. Tehát ha létezik, az ennél messzebb kell, hogy legyen. A csillagközi utazás minimum ilyen technológiát igényel, ergo ha jönnek, akkor ennél jóval messzebbről. Ez viszont időbe telik. Fénysebességet megközelítve is több száz évbe. Az energiaigényt már nem is említem...

Ha igaz lenne minden annak kikiáltott UFO esemény, akkor egy kisebb galaxis teljes energiatermelését felhasználták volna egy teljesen értelmetlen furikázásra a Föld irányába.

2017. ápr. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Nem, valószínűleg álom volt, a Biblia nem ír Olyanrol amire te gondolsz.

Ilyenről igen.De ez sem az amire te gondolsz

2 királyok 2. 11-12

És lőn, a mikor menének és menvén beszélgetének, ímé egy tüzes szekér tüzes lovakkal elválasztá őket egymástól. És felméne Illés a szélvészben az égbe. Elizeus pedig ezt látván, kiált vala: Édes atyám, édes atyám! Izráel szekerei és lovagjai! És nem látá őt többé. És vevé a maga ruháit, és két részre szakasztá azokat,

2017. ápr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mégis, mit vártál?

[link]

2017. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Isten tudó, nem hívő vagyok. Hiedelmek ésszerűtlenek.

Bibliának seeemmmmi köze istenhez.

És mint mondtam, semmiben sem hiszek. Nincs elég adatom erről, így számomra vagy van olyan vagy nincs.

2017. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!