Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan szerezhetek bizonyitéko...

Hogyan szerezhetek bizonyitékokat hogy léteznek idegenek valaki benfentes?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 12:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%

Bizonyítékot valószínűleg nagyon-nagyon nehezen vagy sehogy.

Amúgy mér gondolja mindenki azt, hogy csak a mi általunk ismert, a mi bolygónkon is jelen lévő szerves (?!) élet az egyetlen "életforma"?

Amúgy meg szerintem mindenkinek mást jelentenek az idegenek.

Szerintem az "élet" túlzottan összetett és komplikált ahoz, hogy csak véletlenül született volna. És itt nem bármilyen Istenre gondolok, hanem arra, hogy egyszerűen ez túl bonyolult ahoz, hogy véletlen legyen. Aki látta a Mátrix c. filmet az előnyben van szerintem ebben a témában. Ott is az emberek egy olyan világban élnek mint a miénk, ugyanazt gondolják, ua-zt látják. Ők sem gondolják, hogy a világuk mindössze egy szimuláció. Aki nem látta mindenképp nézze meg legalább az 1. részét.

Az ember túl okosnak gondolja magát (mindenki), és nem látja a fától az erdőt. Szeritem az ember (talán soha) nem lesz képes felfogni az életet magát és ezt a helyet (Föld, Tejút-rendszer, nevezzük akárhogy) ahol vagyunk (vagyunk?).

A tudósok észleléseiről meg csak annyit, hogy csak a fényt érzékelik a távcsövükkel, aminek (mint mindennek) idő kell, hogy célba érjen. Tehát lehet, hogy észeltek egy olyan bolygót, amin a Földihez hasonló szerves "élet" van, (szerintem erre jobb szó, hogy az ember számára TALÁN lakható) de a fény terjedési sebessége miatt lehet, hogy az már nincs is ott.


Szóval az idegenek lehet, hogy léteznek, lehet, hogy nem, de az biztos, hogy a közembernek szinte semmi tudomása sincs róla (ha van is, az csak feltételezés).

De taéán jobb azt hinni, hogy vannak, így nem tűnünk túl egyedülinek (szerintem a vallásoknak is ugyanez a célja).



Inkább élni kellene, mint avval foglalkozni, hogy az miért van!

2017. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Előző vagyok:

Elnézést mindenkitől a helyesírási hibáért (hibákért).

2017. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Phantunnel ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű a dolog. Felcsapod a bibliát és ott megtalálod kik azok az idegenek. Innen tudod a legpontosabb infókat szerezni. Isten teremtett a Földön található élőlényeken kívül, fizikai testtel nem rendelkező lényeket is. Ezek közül néhányan úgy gondolták, nem engedelmeskednek a Teremtőnek és Sátán oldalára álltak. Ezeket a bukott angyalokat nevezik démonoknak. Bár nincs fizikai testük, képesek különböző testeket ölteni. A vízözön előtt pl lejöttek a Földre és nőkkel létesítettek szexuális kapcsolatot. Az ő leszármozottaik voltek a nefilimek azaz az óriások. Manapság találtak is ilyen óriás emberi csontokat. Valószínű hogy innen erednek a félistenekről szóló görög legendák, hiszen félig istenek, mármint hogy szellemi lénytől származnak.(itt megjegyezném a mondáknak és legendáknak általában van valóságalapjuk) Ezekhez hasonlóan valószínűleg az összes paranormális jelenség mögött ezek a démonok állnak. Remélem tudtam segíteni!
2017. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
De persze ez csak azoknak lehet magyarázat akik hisznek Istenben, azon belüli a Keresztények Istenében, vagy tévednék?
2017. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!