Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az űrlények szoktak kakilni?

Az űrlények szoktak kakilni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 17:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik fajra gondolsz a sok közül?
2017. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Nem , mi ki-izzadjuk!

Persze azok a langyos Alfa-Centuriai majmok , azok fényből élnek..... nem akarsz a közelben lenni amikor púznak !

2017. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Voltak olyan űrbéli fajok, akik nem tették, ám bevételük (kajálás) volt, kiadásuk (kakilás) nem, az utolsó is szétdurrant közülük. Így aztán ki is haltak.
2017. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

thoomas26!


"A Világegyetemben végtelen az életformák típusa és száma.."


Mondd ezt a marhaságot honnan veszed? A tudomány jelnelegi állása szerint, annak a valószínűsége, hogy az aminosavak, meg peptidek, meg mittudoménmik, véletlenszerűen úgy összeálljanak, mint a földi élet esetében van (történt vagy "teremtődött"), kisebb lényegesen, (egy a 10 hatvanadik hatványon) mint ahány bolygót jelenleg becsülnek a teljes univerzumban.

Szóval, nem kizárt az élet lehetősége másutt sem, de egyáltalán nem kötelező, hogy létezik is, lehet, hogy a Föld az egyetlen nagy Találat...

2017. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem. Szerintem ánuszuk sincs, azért szokták olyan nagy buzgalommal vizsgálgatni Pataky Attiláét...
2017. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Demény József válasza:
Kár hogy nem előbb olvastam a kérdésed ! Én pontosan 1 hete találkoztam velük. Hazaérve egy szokványos estének indult,lefeküdtem...majd forgott velem az ágy...villogó fények..és kb 1 percenként felvillant egy-egy UFÓ ...aztán másnap felébredtem,és megfogadtam többé sosem iszom ennyit !
2017. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Wadmalac ***** válasza:

Mi emberek is űrlények vagyunk, mi szoktunk.

Amúgy a roswelli állítólagos idegenekről azt pletykálják, hogy kloákásak voltak, vagyis a mi hüllőinknek, madarainknak megfelelően nincs külön vizelet és széklet, mixet tolnak.

Egyes más megalapozatlan hírek szerint az idejáró idegenek bőrükön át választják ki a salakanyagaikat.

Hát nem szívesen kapnám a szomszédos moziszéket ilyen idegen mellett, amint éppen xarrá izzadja magát.

2017. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

#2-es válaszoló!

Mi igenis k@rv@ra űrlények vagyunk, mivel itt élünk egy bolygón ami ebben a RETK@S ŰRBEN VAN! Ha létezik rajtunk kívül élő és gondolkodó, saját akaratú élőlény,és "tud" a mi létünkről akkor neki mi vagyunk az űrlények. Mert szerintem senki sem tartja magát egy űrlénynek, úgyhogy akit mi nem tartunk űrlénynek az valószínűleg magát ő sem tartja annak hanem, a számára ismeretlen életformákat

2017. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

miért lenne "retkes" az űr? A világon a legszebb.

[link]


"Maguk a dolgok ugyanis mozdulatlanok: mi vagyunk azok, aki véleményt formálunk róluk, s ezt a véleményt valósággal bevéssük a lelkünkbe, pedig azt is megtehetnénk, hogy ne véssük be, sőt azt is, hogy titkon mégis besurran, tüstént eltávolítsuk onnan."

...

"Minden csak vélemény, a vélemény pedig tőled függ. Szüntesd meg, amikor jónak látod, és akárcsak azt az embert, aki a hegyfokot megkerülte, téged is vár a szélcsend, a teljes nyugalom, a biztos öböl."


Marcus Aurelius

2017. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!