Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit csinaljak hogy elraboljana...

Mit csinaljak hogy elraboljanak az űrlények?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy raboljanak el az űrlények,szeretném hogy vizsgalatokat vegezzenek rajtam,mit csinaljak

2017. jan. 22. 20:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%

Keress egy olyat akit elrabóltak és nemz vele gyerekeket azokat tutira elrabólják ,követik a' vérvonalat .

De te idióta meg is őlhetnek !

Nem jó szándékúak ezt nekem elhiheted !

Ne lepödj meg ,mert valószínű ,hogy szexuálisan fognak bántalmazni és agreszívek is !

2017. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
18%
Nem is biztos hogy léteznek űrlények. És nem fognak elrabolni. Egyébként fura vagy.
2017. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már lehet most is csinálják veled, csak nem emlékszel rá.
2017. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

2. Valaszolo miert vagyok fura? XD

Hogyan tudnam kideriteni h elraboltak e mar?

2017. jan. 22. 20:58
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Hipnózissal tárd fel az emléketidet a tudatalattidból. Kérd szakember segítségét!
2017. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Nem akarok penzt kolteni ra

Nem tudom valahogy egyedul megoldani

2017. jan. 22. 21:07
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Van tb alapú pszichiáter is. :)
2017. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Mi az a tb
2017. jan. 22. 21:15
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
Légy te Pataky Attila.
2017. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
51%

Egy hiheto bizonyitekot sem lattam soha urlenyrol ,pedig eleg sokat utanna neztem, tanulmanyoztam, lehetseges, hogy letezik mas inteligencia forma az univerzumban, de azt meg nem talaltuk meg, vagy nem tudjuk, hogyan kell, ami egy masik temakor.

Sokan allitjak, hogy oekt elraboltak urlenyek, iylenkor alvas paralizisrol beszelhetunk, az agyunk ebren van, de a testunk nem valaszol parancsra, ezt atlehet elni sok formaban, sokan pedig elrablaskent elik meg, mashol van az elmejuk, nincsenek a testukben, nem erzekelik azt, sot a teret, helyet sem erzekelik, ez nagyon ilyeszto szamukra, es megvannak gyozodve arrol, hogy elraboltak oket idegenek...

Hat hat neked is lesz ilyen elemnyed, aztan dicsekedhetsz, hogy teged mar elraboltak...

Ez mind viccesnek hangzik, nekem a baratnom orvosnak keszul, es ritkan, de o is tapasztal alvas utani benulast, fel van az elmeje kellve, de par percig nem tud mozdulni, o tudja magarol hol van, csak nem tud parancsokat adni a testenek, ami nagyon ilyeszto, furcsa lehet. Na most gondoljuk el, akinek sokkal sulyosabb ez a paralizise, nem tudja hol van, tobb ideig nem erzekeli testet, es csak azt tudja, hogy csak az elmeje van jelen, msot mi is van?! Eleg ilyeszto lehet, es 100%-osan elhiszik, hogy "valami" tortent veluk, es reszletesen elis meselik...


Nem tudom hova soroljam ezt a jelenseget, paralizises neurologiai betegseg, vagy egy felemelkedesi allapot, amely elosegiti az elmet, hogy elhadja a testet, es anelkul eljen, de szerintem sokan megfognak nyugtatni, hogy inkabb az eslo...

2017. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!