Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy értik sokan, hogy az...

Hogy értik sokan, hogy az emberiség nem tudná feldolgozni idegen életformák létezését?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallani, hogy azért is titkolják - többek között, mert nem tudnánk felfogni, hogy igenis léteznek. De ezt nem igazán értem, mert pszichésen szerintem, annyira nem érintene rosszul senkit, legalábbis keveseket. Magyarán fel tudnánk fogni ép ésszel... vagy nem?
2017. júl. 6. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem erről a kijelentésről most a lovecrafti világ jutott az eszembe. Az ottani "idegenek" mérhetetlenül erősebbek az embernél, és mind fiziológiájukat, mind gondolkodásukat, technológiájukat, céljaikat etc... tekintve felfoghatatlanok a mi elménk számára. Szimplán azért mert az egész lényük idegen, ismeretlen, és mivel mi a földi gondolkodáshoz vagyunk ragasztva, gyakorlatilag megismerhetetlen. És ha valami a magunk módszereivel megismerhetetlen akkor arra rögtön rávetítjük a legbelső félelmeinket. És persze, ha erősebbek nálunk akkor ők nem is nagyon fognak foglalkozni a mi megismerésünkkel.

A másik ehhez kapcsolódó kép, ami él bennem az egy Star Trek Voyager epizódból maradt. Ahol a holografikus életformák látják és hallják ugyan a legénységet, de mivel a műszerük semmit sem mutat, vagyis ott nem is lehet élet ezért gondolkodás nélkül átgyalogolnak rajtuk. Egyszerűen bármennyire is fejlettek leszünk mindig lesz valami ami kívül esik a megértés határán, és még egyáltalán nem kell bolygón kívülre menni, hogy az ember ilyesmit találjon.


Mellesleg sokan mondták a holdra szállásról, hogy nehezebb lett volna eltitkolni mint megrendezni. Én őszintén szólva nem hiszek az idegenek földi látogatásaiban. Egyszerűen nem látom azt a politikust aki egy ilyen dolgot eltitkolna. Szerintetek Trump miként tűrte volna, ha közlik vele egy a csendes óceán mélyén szunyókáló polipfejű őssárkány létezését? Amin mellesleg nem fog az atom, és ha holnap morcosan ébred leradíroz pár kontinenst a térképről?

Jah, nem ő? Akkor ki rejtegeti őket? Merkel? A kínai néppárt? Az északkóreai diktátor kölyök? Putyinból még talán kinézi az ember, de efféle "legénységgel" egy ekkora horderejű dolgot egész egyszerűen, a mai világban nem lehet titokban tartani.

2017. júl. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
#10: Hát, akik ebbe beleőrülnének, azokért talán nem is olyan nagy kár.
2017. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
#6: Ennyi marhaságot honnan szedsz? Vagy te vagy a Pataky?
2017. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!