Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg igaz, amit az 51-es...

Tényleg igaz, amit az 51-es körzetről mondanak?

Figyelt kérdés
Nemrég járt itt az oldalon valaki, akinek állítólag ott dolgozott a nagybátyja. Írtam neki, és válaszolt is rá. Azt írta, hogy a mekis hamburgerek igazából nem abból készülnek, amit mi hiszünk (nem akarom ide leírni, annyira megdöbbentő). Meg hogy Nevada tele van titkokkal, és a nagybátyját jelenleg is lehallgatják. Ismeri őt valaki? Tudtok még mondani erről valamit?
2010. máj. 23. 17:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
63%
???
2010. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
62%
ezek ufos dolgok?
2010. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
73%

A mekis hamburgerrel egyet értek. Azok a szagok amik ott terjengenek nekem bőven elég ahhoz, hogy ne akarjam tudni mi van benne. (nem is eszek se mekiben, se burger kingben se más ilyen helyen)

Ami pedig Nevadát és az 51-es körzetet illeti. Legendák vannak róla, lesznek is. De abban biztos lehetsz, hogy csak úgy nem teregethetné ki a nagybátyja, sem ő. Az tuti kamu, amit az az illető mondott erről. Esetleg a holdraszállásról is mondott titkokat? (pl. ott volt a forgatáson valami rokona stb.)

...

2010. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
91%

Jaaaj az a gilisztás alak???:DDDD

Az kamus,nagyon sok helyre beírta a válaszát,többen oltották:DDD

2010. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
57%
Te egy buta kis naiv gyerkőc vagy, aki mindent elhisz és jól leégeted magad. Személy szerint nyugodt szívvel ennék továbbra is mekis kaját, még ha XY azt is mondaná nekem, hogy a földönkívüli pasik ejakulálnak bele... :D Dehát most komolyan, tök finom a mekiskaja!! Ha ufóg*citől, hát attól :D
2010. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:
én meg tudom érteni, hogy nem hisztek neki egyből, de nagyon érthetően és világosan leírta, hogy mi történik ott. és teljesen hiteles, szerintem. bár a gilisztákkal lehet, hogy téved, és mondjuk csak külföldön van benne a hamburgerben, mert itthon biztos kiderülne egy ilyen dolog. de nekem olyan dolgokat mondott, amik tényleg úgy működnek az 51-es körzetben, és csak azok tudhatják, akik ott dolgoztak. és a nagybátyja sem beszélhet erről csak úgy, nincs Magyarországban mert lenyomozták és menekülnie kell.
2010. máj. 23. 18:40
 7/84 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd

annak egy szavat se.Ez egyszeruen lehetetlen,hogy a nagybatyja ott dolgozott.Vagyis az lehetseges,hogy ott dolgozott,de az ,hogy el is mondja az unokaoccsenek az mar lehetetlen.Nem,hogy az unokaoccsenek meg a sajat csaladjanak se mondhatja el,hogy hol dolgozott.Ez szigoruan titkos allamtitok.

2010. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen a roswellei-t mar nem lehet titkoli,hisz az emberek lattak,hogy valami zuhan le az agbol.De az akar egy repulogep is lehetett.Az emberek nagyresze abban az idoben a masodik vilaghaboru miatt azok az emberek akik ebben az idoszakban nottek fel legfeljebb 2-3 osztalyt jartak es nem tudtak az ilyesmikrol semmit,egy arva szot sem azert nem lehete pontosan elmondani,hogy1947-ben mi tortent akkor Roswelle-ben.
2010. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt csak a fianak elmondta volna otot is es a fiat is kivegzik,hisz oda csak megbizhato embereket vesznek fel.
2010. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehetetlen. Hogyan tudnák megakadályozni, hogy elmondja valakinek??? Gondolom, egy csomó pénzt adtak neki, de az még nem biztosíték. És nem hinném, hogy kivégzik, mert menekül!! Nem tudják, hol van.
2010. máj. 23. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!