Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fantáziáltál már róla, hogy...

Fantáziáltál már róla, hogy az idegenek eltérítenek és a műtőasztalukon vizsgálnak?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, hogy aki ezekről fantáziálgat azt vagy már eltérítették vagy fogják. Ez egyféle bevonzás. Ha még nem vittek el ezzel arra az agyhullámokra rezonálsz, hogy legközelebb téged válasszanak.


Nem érzel érzéki vágyat arra, hogy évmillárdokkal fejlettebb fajokkal így vedd fel a kapcsolatot, kíváncsian rád, ilyen bensőséges vizsgálat formájában? [link]


2017. aug. 5. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem kenyerem a fantáziálgatás.

Ám egy fantáziálást megérdemelne, hogy ÉN rabolom el a földönkívülieket és vizsgálnám öket a műtőasztalon.

2017. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt se tudod hogy néznek ki ! :XD.
2017. aug. 5. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah.
2017. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nemhogy "érzéki vágyat", de még egy hangyafaxnyi vágyat sem érzek, hogy egyszer arra ébredjek, hogy éppen földönkívüliek boncolgatnak egy műtőasztalon.
2017. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vágytam ilyesmire, de álmodtam hasonlót. Igaz én az álmomban nem műtőasztalon feküdtem, hanem egy műtőasztalhoz hasonló valamin, de műtő nem volt. Két magas, fura kinézetű valakit láttam bejönni a helyiségbe. Az volt a benyomásom, hogy járőröznek, mert valami fegyverszerűség volt az oldalukon és talán a kezükben is. Az egyikük gondolatát elkaptam egy pillanatra, mert éppen rám gondolt és rólam közölt valamit a másikkal.
2017. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, az utolsó szó másiknak akart lenni.
2017. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendszeresen erre verem ki!
2017. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyenekre mert egyszer még csúnyán benézed így vagy úgy , de ezt ne csináld magaddal .
2017. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!