Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A saját álmom alátámaszthatja...

A saját álmom alátámaszthatja az ufo-k létezését?

Figyelt kérdés
Kb 5-6 évvel ezelött azt álmodtam, hogy láttam egy ufot, sőt meg is fogtam, de az lényegesen nem olyan volt mint amilyenekkel tele van a média stb, itt értem azt hogy maga a csészealj nem volt szerintem kb 40cm átmérőjű, és annyira lassan emelkedett felfelé, hogy elkaptam, felnyitottam a tetejét és láttam benne a pici űrlényt. Ezt akkor el ismeséltem néhány haveromnak, milyen hülyeséget álmodtam. De nem tulajdonítottam neki semmit. De ha az ufo-kkal kapcsolatban hallok valamit, nekem rögtön az álmom villan fel. Annyira valóságos volt. És itt jön a csavar, tegnap este unalmamban ufo-kkal kapcsolatos videókat néztem, ott akadtam rá egy filmre ambiben pont egy kb 15cmes kis lényt elemeztek.
2017. aug. 8. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mégis mit támasztana alá? Ne viccelj már...
2017. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

Ezért ne álmodj Hófehérkével, mert kieszi a hűtőből a nasidat!

2017. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 thoomas26 ***** válasza:
100%

Az ufo-k létezését nem az álmod fogja elsősorban alátámasztani.

Hanem az, hogy a (földi ésszel felfogva végtelen) világegyetemben végtelen számú és típusú életforma létezik, benne végtelen számú, hozzánk hasonlóval. Ezek között is számtalan, különböző technikai, spirituális szintet elértek vannak, olyanok is, akik nem csak a szomszéd bolygójukig tudnak elmenni. Tehát szinte kizártnak tekinthető, hogy a mi bolygónkat ne érné el közülük néhányuk.

A Földünkön tapasztalt észlelések egy része ugyan kamu, de nem mind. Tehát ha nem volna ilyen jellegű jelenség a bolygónkon, akkor ez soha nem került volna bele a köztudatba, így most nem is beszélnénk róla.

2017. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
De mit támaszt ez alá? Legfeljebb azt, hogy régebben is láthattad ezt, vagy egy hasonló videót, vagy épp egy sci- fit és az hatással volt rá, hogy mit álmodsz.
2017. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudományosan nem bizonyít semmit. A te tapasztalataidhoz viszont a tudománynak semmi közè nincs tehát nem kell elfogadja azok lètezèsèt ès neked sem èrdeket, hogy elfogadja. Te èlted meg, neked kell rajta gondolkodnod ès eldöntened.
2017. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen volt helyesírási hiba, a kapkodás ès az èrintős teló...
2017. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából ez a lényeg, hogy amíg nem ámodtam vele, meg sem fordult a fejemben hogy létezhetnek ilyen pici lények is, érted? Én mindig a kis zöldeket és szürkéket képzeltem el. A kérdésemet annyiban módosítanám, hogy sajátmagamra nézve...
2017. aug. 8. 15:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Pffffff...remélem hamar meg gyógyulsz. :D
2017. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
5-6 éve találták azt a 15 centis űrlényt annunaki kopnyával. azért álmodtál ilyenről.Ha valóban felcsináltál volna egy űrhajó tetejét, már rég megcsináltak volna az idegenek.
2017. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

#9

Az egy elvetélt gyermek maradványai voltak te észkombájn. :D

2017. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!