Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tegyük fel jelenleg egy ufo...

Tegyük fel jelenleg egy ufo invázió van, ki hova menekülne, bújna el? Milyen eszközökhöz folyamodna saját védelmében?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 00:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, E.T egy fészerben húzta meg magát..talán nekem is sikerülne..

Vagy elcsórnám az egyik seggrakétájukat, és ellátogatnék hozzájuk.. hát de nem?

Ha ők jönnek hozzánk, mi is mehetünk hozzájuk.

2014. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha az UFÓk technológiája annyival fejlettebb, hogy ide tudtak jönni a földre, akkor semmi értelme elbújni. Szóval én világvége party-t szerveznék. Tudod ki akar évekig az erdőben bujkálni, hogy aztán öt évvel később lőjenek le. Ha minél tovább akarnám húzni értelmetlenül az életemet, akkor nyilván az erdőbe menekülnék. A Pilis közel van és jól ismerem, így nyilván oda.
2014. jún. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző is írta, szerintem is eléggé reménytelen próbálkozás lenne elbújni előlük, az említett ok miatt. Jó esetben ki lehetne talán húzni egy darabig erdőkben, hegyekben hetekig vagy esetleg hónapokig, amíg a túlélési ösztön hajtja az embert.
2014. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Amíg élek nem mernek idejönni! Am halhatatlan vagyok!


Üdv: Chuck Norris

2014. jún. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is most volt ufó invázió a tanyán. A tehenet úgy megijesztették, hogy két napig joghurtot adott. A többiek is megijedtek. Anyámnak hirtelen lenőtt a haja, apámnak meg kicsírázott a makkoscipője. Amikor jöttek leállt a generátor is. Pont a barátokköztöt néztük amikor lekapcsolt a tv a legizgalmasabb résznél. Gyorsan átszaladtunk a fészerbe. Azt találtuk ki, hogy elvegyülünk a fészerlakókkal. Voltak furcsa jelenségek is. Például apámnak kiesett egy óra. Szerencsére másnap megtalálta.
2014. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én felvenném velük a harcot és valoszinűleg végeznének velem, de egy ügynöknek ez a dolga megmenteném a civileket nem érnék semmit a meneküléssel csak haltogatnám az elkerülhetetlent.

Üdv: J ügynök visszatértem, mert soha nem adom fel! ;)

2014. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nem menekülnék, nem bújdosnék.

1, Ha olyan fejlett a technológiájuk, már rég ide jöttek volna

2, Ha fejlett a technológiájuk,biztos van eszük is, tehát semmi értelme nem lenne annak,hogy bántsanak minket

3, Ha mi nem bántjuk őket, szerintem ők se minket :)


+1 Nekem aztán tökmindegy mikor halok meg

2014. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
keringenek a videómegosztókon különböző videók mikor csak egy családot látogatnak meg, állítólag igaz történet alapján arról mi a véleményetek?
2014. jún. 22. 11:07
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg nem jellemző, hogy ilyen formában bántanak, és nem tudom, hogy milyen céljuk lenne egy elpusztult, romhalmaznyi és kietlen Földdel. Ha mindezt tömegesen akarnák, akkor már rég megtették volna szerintem is. Akik az eltérítéseket végezték, azok is úgy csinálták mindezt, hogy a legkisebb fizikai fájdalmat okozzák.

Attól függ ez az egész, hogy mit akarnak, hogy melyik fajról van szó. Ha technikailag nézzük a dolgot, és elképzeljük, hogy tényleg végezni akarnak velünk, akkor talán már a világűrből megoldanák ezt anélkül, hogy leszállnának ide, és egy tapodtat is megtennének a Földnek felszínen.

De vannak kifinomultabb módszerek is. Elég sok eset van, amikor valakivel nem fizikailag veszik fel a kapcsolatot, hanem telepatikusan, de ezek sem akarnak pusztítást, sőt éppen ellenkezőleg. Illetve bizonyos nézetek szerint álcázni is tudják magukat, elvegyülnek az emberek között, mert úgy hatékonyabban működik ez a dolog.

Akik pedig rossz szándékúak, még azoknak is lehet, hogy jobbak ezek a kifinomult módszerek, és titokban, a háttérből beszivárogva, álcázva, aztán a tudatot manipulálva, sőt sok esetben az embereket megszállva veszik át az irányítást, mert úgy nagyobb hasznot tudnak húzni egy adott bolygó erőforrásaiból.

Tehát nemcsak fizikai értelemben kell venni ezt az invázió történetet, vannak más létsíkról megszálló, sötét erők is, persze a fény erői mellett.

Talán hihetetlenül hangzik mindez, de azért elgondolkoztató. Csak most már az a helyzet, hogy a Földön nagyon sokan élnek, és ennyi embert már nehéz irányítani. Aztán ugye, ott vannak az előbb említett jó szándékú idegenek, akik mindezt a mi érdekünkben teszik. Tehát úgy is lehet mondani, hogy a Föld az idegen erőknek, lényeknek egyfajta "küzdőtere". Szerintem nekünk, földi embereknek mi, saját magunk vagyunk a legnagyobb ellenségünk.

2014. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 rgobolos válasza:

Kedves Kerdezo. Kicsit elgondolkodtatott a kerdesed. Egy darabig ragodtam rajta, vajon mi nem stimmel itt, mire beugrott.

Az a baj, hogy ha en egy invaziora hajlamos idegen faj volnek, es a kiszemelt igazni valok kozott volna olyan, amely a csokevenyes fejlettsegi szintjuk mellett, azert rendelkeznek egy tomegeket osszekapcsolo, naiv kommunikacios eszkozzel, ahol barki azonositas nelkul barmit kerdezhet, en biztos rakerdeznek a gyengepontjaikra, hogy mar eleve ott csaphassak le rajuk.. Es igy ossze all a kep kedves kerdezo.. Nem tudom melyik bolygorol es hogyan tamadtok, de ezek utan en nem az erdoben varlak majd, mert ott mar biztos keresni fogtok, de nem adjuk meg magunkat, es vannak titkos fegyvereink!!!

2014. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!