Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-t láthattam az égen?

UFO-t láthattam az égen?

Figyelt kérdés

Ma feltűnt az égen,hogy valami megy.Ez nappal volt,még világosban.Először gondoltam,hogy biztos repülő.De nem húzott kondenzcsíkot.Meg fényesebb is volt.Ment az égen és egyszer csak megállt,egyhelyben.Kis időre elnéztem másfele,de amikor meg akartam nézni mégegyszer,már nem volt ott.Helikopter lehetett?De az miért ilyen fényes?

Sikerült is lefényképeznem.Ráközelítve egyáltalán nem olyan alakja van,mint egy repülőnek.



2017. aug. 15. 23:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Barátkozz meg a gondolattal: UFO-t láttál.
2017. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azért elgondolkodok azon is, hogy vajon milyen technológiai fejlesztések vannak a hadászatban amiről az egyszerű halandó ember nem tud és soha nem is fog semmit megtudni, mert titkos.

Nem biztos, hogy UFO-t láttál, simán lehet hogy a nagyhatalmaknak már olyan technológiájuk van amit fel sem bírunk fogni és egyből azt hisszük UFO-t láttunk.

2017. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de biztos,hogy nem Magyarországnak vannak ilyen csúcstechnológiás gépei
2017. aug. 16. 14:22
 14/22 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon érdekes, nekünk valóban ufo, mert nem tudjuk azonosítani. Én kizárom a hagyományos repülő eszközöket, már csak amiatt is, mert megállt, meg ilyen fényes is volt, ráadásul csíkot sem húzott maga után.

Ha esetleg valamilyen titkos, rendkívüli technikájú fejlesztés, akkor az nyilván nem a miénk.

De én nem zárom ki azt sem, hogy valamilyen energiagömbhöz

hasonlító jelenség, amit már világszerte sokan láttak. Ez utóbbi is minősíthető ufo-nak.

2017. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Persze hogy nem Magyarországnak van ilyen technológiája. Viszont gyakorlatilag bármelyik nagyhatalom bejöhet a légterünkbe, mi nem nagyon szólhatunk ebbe bele. Na de ez csak egy lehetőség én nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy földönkívüli, csak arra akartam rávilágítani, hogy attól hogy valami nem hagyományos/megszokott még nem biztos, hogy nem földi.
2017. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
én is láttam hasonlót,csak naplementekor...3 nagyon fényes pont volt a naplemente felett(lehet ezt rosszul fogalmazom)és volt,hogy egy helybe álltak,aztán az egyik ment valamerre,aztán kicsivel utána visszament ugyanoda ahol a másik kettő állt egyhelyben,aztán az egyik elindult a többi meg mintha eltűnt volna,legalábbis én nem láttam már hogy fényesek lennének,amelyik elindult,azt végig néztem,mikor kb felettem volt,akkor jól megnéztem(jó szemem van)és repülőszerű volt(de csak szerű)világos színű,mintha szárnyai lettek volna,nagy szárnyai de nem olyan,mint a hagyományos repülőnek,hanem olyan háromszög formában volt,bocs ha hülyén fogalmazok,nehéz megfogalmazni hogy nézett ki pontosan.és a közepén valami piros vastag csík volt,onnantól kezdve nem volt már az a nagy szárnya,hanem csak simán a repülő többi része....csíkot nem húzott maga után
2017. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%
Végülis, ha repült és nem lehetett beazonosítani, akkor igen, UFO.
2017. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Jaj ne hüjèskedjetek màr. Rengetegszer előfordul hogy egy repülő mem húz csíkot ez a lègköri viszonyoktól függ sok ilyet làttam màr. Az is előfordul hogy rettenetesen fènyes lesz ha èpp ùgy süt rà a nap ilyet is sokat làttam. Az hogy megàllt màr èrdekesebb de lehet hogy egy lassabb lègcsavaros katonai szàllìtògèp volt ami èpp felèd fordult ès azèrt tűnt úgy, vagy akár egy lèghajó. Ritka de vannak. Mindenesetre sok egyszerűbb magyaràzat lehet. Nem akarok szkeptikus lenni be azèrt ne nèzzünk màr mindent egyből ufónak ha nem muszàj.
2017. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Ja, jut eszembe èn is làttam màr ilyen "relytèlyes" dolgot. Egyszer naplemente előtt nem sokkal a nyugati ègbolton volt egy àllni làttszó nagyon fènyes pont. Nagyon izgalmasnak tűnt, de szerencsère pont volt nálam egy kissebb tàvcső. Rànèztem ès làttam hogy egy lassan tàvolodò nagyobb fajta de nem sugàrhajtàsù repülőgèp amin megcsillant a napfèny. Nem kellett hozzà semmi különleges titkos technológia, csak egy èrdekes vèletlen helyzet.
2017. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De miért tűnt el ilyen hirtelen?
2017. aug. 18. 01:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!