Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-t láthattam az égen?

UFO-t láthattam az égen?

Figyelt kérdés

Ma feltűnt az égen,hogy valami megy.Ez nappal volt,még világosban.Először gondoltam,hogy biztos repülő.De nem húzott kondenzcsíkot.Meg fényesebb is volt.Ment az égen és egyszer csak megállt,egyhelyben.Kis időre elnéztem másfele,de amikor meg akartam nézni mégegyszer,már nem volt ott.Helikopter lehetett?De az miért ilyen fényes?

Sikerült is lefényképeznem.Ráközelítve egyáltalán nem olyan alakja van,mint egy repülőnek.



2017. aug. 15. 23:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy, a felcsúti űrkikötőből fellőtt, Széles féle energia cellával üzemelő rakéta volt. Ezért tudott megállni, mert egyszerűen kikapcsolta a gravitációt. A TEK-eseknél rendszeresítették, mert ezekkel könnyebb a határkerítést ellenőrizni mint egy kezdetleges drónnal. Azért tűnt el, mert biztosan lecsapott egy illegális migránsra.

Magyarország jobban teljesít!

2017. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Talàn mert elfordult egy picit ès màr nem úgy tükrözte vissza a napfènyt.
2017. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!