Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit akarhattak üzenni az...

Mit akarhattak üzenni az idegeneknek a Nazca-vonalakkal?

Figyelt kérdés
Nos, Peru sok furcsasággal bővelkedik, mint mondjuk a koponya torzítás vagy a Nazca-vonalak. Az előbbi szerint hasonlítani akartak az Istenekre, viszont az utóbbit nem tudom hová tenni. Mit akarhattak üzenni?

2017. aug. 24. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Free slaves here.
2017. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

A világűrből is látható emberalakokkal azt hogy ezen a bolygón értelmes élet lakik, akik ilyet készítettek. Ahogy egy hajótörött is a homokba írja hatalmas betűkkel hogy "HELP", hogy repülőről észrevegyék.

De a Nazca vonalak nem biztos hogy földönkívüliek számára készültek. Hanem a régmúltban lehetett olyan fejlett civilizáció is a Földön amelyik ismerte a repülést. És lehet hogy nekik akartak üzenni.

A mi évszázadunkban is készülnek repülőről látható graffitik, mint például ez:

[link]

2017. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"De a Nazca vonalak nem biztos hogy földönkívüliek számára készültek. Hanem a régmúltban lehetett olyan fejlett civilizáció is a Földön amelyik ismerte a repülést"

Nem hiszem, hogy így volna. Egyértelműen a rajzok nem az embereknek készültek, hogy felülről csodálják őket, hanem az Isteneknek, akik fentről érkeztek. Nagy sok utalás van az idegenekre a történelem során. Valószínűleg több jelentéssel bírnak a rajzok, mint egy HELP jelzés.

2017. aug. 24. 11:02
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
A fejlettebb technológiával rendelkező embereket is isteneknek nézhették. Ha meg odaszálltak valami repülővel, az nekik ugyanúgy az égből jött. Szóval tök8.
2017. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
#3: Pedig én meg épp mostanában olvastam arról, hogy már többször is "kipusztulhatott" az emberi civilizáció. Mert ásatásokon "modern eszközök" kerülnek elő olyan korokból, amikor még elvileg ember sem élt a Földön.
2017. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Belinkelnéd? Érdekesen hangzik.

2017. aug. 24. 12:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre van könyv is...de mindenhol ugyanazokat a "bizonyítékokat" írják, így mindegy melyiket olvasod.

[link]

2017. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: Belinkelni nem tudom, mert azt hiszem "Kisalföld" című megyei lapban volt a cikk és gőzöm sincs, hogy milyen forrásból vették át.
2017. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7

Nem fogok könyvet venni a moy.hu-n, viszont azért kíváncsi lennék milyen érvek vannak az időutazás mellett.

#8

Értem, majd rákeresek akkor magamtól. Jó alapötlet lett volna az újabb kérdésemhez.

2017. aug. 24. 13:12
 10/13 A kérdező kommentje:
Hirtelen azt hittem tényleg időutazásról beszélnek a könyvben, de végül csak betekintést nyújt. :D
2017. aug. 24. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!