Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO észlelések a napokban....

UFO észlelések a napokban. Mit akarhattak ennyi helyen, pont most? Melyik faj érdeklődik ennyire?

Figyelt kérdés

Mexikó, Tijuana 2014.10.23.


Körülbelül tíz, fehér gömb formájú repülő tárgy jelent meg a mexikói Tijuana város felett, és formációban haladtak a levegőben.

http://www.youtube.com/watch?v=OSlR3yoQ_S4


Franciaország, Párizs 2014.10.16.


Egy gömb alakú, szürke fémes színű objektum repült Párizs magasabb épületei felett. Pár száz méterrel feljebb egy helikopter körözött, és szemmel láthatóan mintha a különös tárgyat figyelte, követte volna

http://www.youtube.com/watch?v=N5QYdveNf_g


Ezek mind a napokban készűlt friss felvételek. Mit akarhatnak ? Több különböző helyen tőrténtek, van öszefüggés? Egy faj lehetett vagy különbözőek voltak ? Be tudsz valamit azonosítani?



2014. okt. 28. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Állatkertbe mentek.
2014. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
EZ ufó? Bekell sz..ni. Ettől különbet fotózok neked ha kell.
2014. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 csabika1971 ***** válasza:

Magán vélemény, de abszolút nem hiszek az ufókban. Félreértés ne essék, nem azt mondom a Földön kívül lehetetlen az élet vagy másik civilizációk létezése, esetlegesen még nálunk is fejeltebbek.

De, hogy itt járkáljanak titokban bennünket lesve. Abban nem hiszek, mert az otthonuk nem a szomszédban lenne. És ha ők vennék a fáradságot, hogy onnan eljöjjenek hozzánk akkor azt határozott céllal tennék. És hidd el mi nagyon is tudnánk róluk abban az esetben.

Nem mondom, hogy akik láttak valamit azok hazudnának, de előbb hiszem azt, hogy az egyik vagy másik kormány titkos pl harci gép fejlesztését látták. Mint egy Földön kívüli repülő objektumot. Mert az adott kormány előbb mondja, hogy ufót láttak. Mint, hogy esetlegesen elismerje, hogy az ő egyik szuper titkos fejlesztésével találkoztak.

De amúgy annyi minden titokzatos dolog van még világunkban, ki tudja mi nem lehet egy ilyen semmit nem jelentő fénylő kis valamik az égen. Mert azt felettébb érdekesnek találom, hány ezer ufó jelentés érkezik a Földön minden évben, de ennek ellenére egyetlen egy per döntő bizonyíték sem látott soha napvilágot.

Az egész szerintem nem más mint egyesek részéről szenzáció hajhászás.

2014. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Keresték az értelmet...
2014. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Már annyira természetes, hogy vannak földönkívüliek, hogy akik ezzel dacolnak, azok törekszenek felhívni magukra a figyelmet! "Lásssátok, én azércse!" Több kormány elismerte, volt aki hivatalosan is, a tankönyvekben benne van. Már nem kell külön bizonyítani. Közlik, hogy itt, vagy ott látták őket. Ez nem szenzáció.


Hogy mit akarnak? Nem tudni! Mint ahogy eddig is csak annyit tudott a köznép, amennyit közöltek velük. Lehet, hogy megfelelő intézményekben még ezt is tudják! Nem fogják az orrunkra kötni!


Miért?! Azt tudjuk, hogy mi miatt volt Várpalotán egymás után kétszer hadgyakorlat? Ja, persze, "Merazszokott lenni"! Meg sem tudtuk volna, ha nem nyüzsögnek a helikopterek, meg a repülők naponta a fejünk fölött! Vagy országos szinte másutt? Semmit nem tudunk ezekről a dolgokról sem, de abszurdum lenne azt állítani, hogy akkor nem is voltak hadgyakorlatok. Ez is volt, az is volt.


Már akkor leszel küllönc, ha tagadod, de azért hangoskodj, hogy felfigyeljenek rád! Majd rájössz, hogy akkor fognak rád érdemben felfigyelni, ha mégis hasznosat teszel, vagy tényleg nagy dolgot! Ja, hogy a környzeted mást mond? Nem mond mást, de te csak azt hallod meg belőle, amit akarsz...

2014. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem létezik, hogy ilyen hatalmas a világegyetem és csak itt legyen élet, de nektek ez túl nagy dolog felfogni
2014. okt. 28. 16:09
 7/16 Napfonat ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!


Én tudom, hogy léteznek UFO-k, mert számtalanszor láttam már a saját szememmel!


Ez a két felvétel azonban nemcsak hogy nem győzött volna meg ha szkeptikus lennék, de egyenesen a szkepticizmus győzelmének kiáltanám ki a "zombi" UFO-hívők felett!


Az első minősíthetetlen felvétel, a másodiknál pedig nagyon érdekes az, hogy a helikopterre többször korrektül rázoomolt, míg az állítólagos UFO-ra csak alig, pedig volt még kakaó abban a zoomban! Egy léggömb lehetett, vagy valami hasonló.

Nem kell elhinni minden szart, amit az interneten találsz!

2014. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Kamu felvételek, de a kommenteid egyértelműen bizonyítják a tudatlanságodat, de nem csak a tiédet, hanem a jelenlevő válaszírókét is, az pedig nem kifogás, hogy egy 10valahány éves kis suhanc vagy. Neked alapból tudnod kéne, hogy a nem beazonosítót tárgyakról nincs információnk. Ami még a szégyenszámládra kell írni, hogy hülyeségeket feltételezel: "Melyik faj érdeklődik ennyire?" Tudatlanok vagytok mind.

M

2014. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

"Már annyira természetes, hogy vannak földönkívüliek,"

Csak akkor lenne természetes, ha a köznép számára is ismert és elfogadott lenne a földönkívüliek itt léte.

"Hogy mit akarnak? Nem tudni! "

Ez vicces volt részedről, mert azért szántad ezt a mondatot, hogy ne vonjanak kérdőre.

"Mint ahogy eddig is

csak annyit tudott a köznép, amennyit közöltek velük.

Lehet, hogy megfelelő intézményekben még ezt is

tudják! Nem fogják az orrunkra kötni!"

Ezt csak te hiszed, mert ezt akarod magadnak bemesélni, igazából ezt azok mondják, akik márcsak divatból is hinni akarnak valamiben.

"tudjuk, hogy mi miatt volt Várpalotán

egymás után kétszer hadgyakorlat? Ja, persze,

"Merazszokott lenni"! Meg sem tudtuk volna, ha nem

nyüzsögnek a helikopterek, meg a repülők naponta a

fejünk fölött! Vagy országos szinte másutt? Semmit

nem tudunk ezekről a dolgokról sem, de abszurdum

lenne azt állítani, hogy akkor nem is voltak

hadgyakorlatok. Ez is volt, az is volt."

Te totálisan hibbant vagy! Egyrészt, azért mert nem tudod mit jelent a "hadgyakorlat", másrészt azért, mert nem tudod megkülönböztetni a valóst a valótlantól.

7# "Én tudom, hogy léteznek UFO-k, mert számtalanszor

láttam már a saját szememmel!"

Nem láttál te semmit, csak kitaláltad.

2014. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es: honnan tudod, hogy "Napfonat" miket látott, és mire alapozod azt, hogy csak kitalálta?
2014. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!