Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ismertek UFO sztorikat a...

Ismertek UFO sztorikat a 90-es évekből?

Figyelt kérdés
Én akkor hallottam a legtöbbet. Sok közeli találkozásról is akkor számoltak be legtöbben. Tényleg idegenek voltak, vagy valami titkos katonai kísérlet zajlott akkoriban? Miért arra az időszakra tehető a legtöbb észlelés?

2017. okt. 5. 07:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom, sokan azzal magyarázzák, hogy mert akkor nem volt még mindenkinél kamera és internet, de ez elmondható a 70-es, 80-as évekre is, mégis a 90-es évek valamiért más volt. Ha feltételezzük, hogy az észlelések nagy része igaz volt és valóban idegenek voltak, akkor miért pont abban az időszakban voltak a legaktívabbak, és hol lehetnek most?
2017. okt. 5. 07:46
 2/10 anonim ***** válasza:
X atkák...
2017. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt azért írom le, mert ezt nem újságból olvastam, vagy ilyesmi, hanem a városunkban történt.

Én nem láttam a jelenséget, a magyar tanáromtól hallottam először, de többen is látták, hogy a tízemeletes épületek fölött egy narancssárga fényű valami lebegett.

A tanárom nem mondta ki, hogy UFO volt, inkább azt mondta, nem tudja mi volt az.

2017. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Korabeli vicc:

országút szélén buszmegállóban várakozik a férfi. A közeli bokor mögül előjön egy kis zöld emberke, és megkérdi: Tessék mondani a 9,20-as busz elment már?

Igen, az előbb húzott el, keressen magának valami más járművet!

2017. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
58%

UFO - Szerelemdoktor

UFO - Nyár van

Ezt a két sztorit ismerem a 90es évekből.

2017. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Űrgammák...
2017. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

X-akták, űrgammák ezeket bírtam...:)

Én sok történetet hallottam egyszerű munkás emberektől, idős paraszt bácsiktól is, akik nem voltak túl élénk fantáziával megáldva, mégis rendkívül hitelesnek tűnt amit elmeséltek. Számomra az ilyen beszámolók sokkal hitelesebbek. Volt egy időszak, mikor ufókutató akartam lenni, de aztán letettem róla.

2017. okt. 5. 13:05
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Hitelesek a fenéket, csak azt szeretnéd ha igaz lenne, ezért érzelmileg kötődsz hozzá.


Onnantól kezdtek elszaporodni az "észlelések", hogy Hollywood elkezdte f@sni magából a B-kategóriás sci-fiket. Aztán hirtelen Bigfoot meg szellemek helyett földönkívülieket kezdtek el "látni" az emberek. A 90-es években éppen az X-akták volt soron. Ennyire egyszerű.

2017. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Az űrverseny időszakában terjedtek el igazán az ufók, űrlények, marslakók és egyéb idegen lények történetei, hiszen a tudomány eljutott arra a szintre hogy az ember képes elhagyni a Földet és felfedezni legalább a naprendszert. Ez pedig elindította a fantáziálást arról hogy kikkel/mikkel találkozhat az ember egy olyan környezetben amire nem igazak a földi szabályok, erre pedig jól ráépült a horrorfilmes sci-fi műfaj.


Érdekes, hogy az ezt megelőző időszakban egyáltalán nem jellemző az észlelés (főleg találkozás), a nagyon régi kreált bizonyítékok (festmény, szobor, hieroglifa, akármi) pedig már csak belemagyarázás a kétes jelekbe, ami csak az igazság olyan szintű ferdítése hogy beleférjen az adott világképbe az a dolog

2017. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEM! Csak hülyéket 2021-ből. Itt kérdeznek baromságokat a gyakorin.
2021. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!