Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valóban létezik a fekete...

Valóban létezik a fekete lovag műhold?

Figyelt kérdés
[link] Bár néhány kép elég szerkesztettnek tűnik, de a rádiójelek egész érdekesek meg, hogy a new york times is írt róla utána azt mondták rá, hogy űrszemét. Van aki hisz ebben ?

2017. okt. 6. 15:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
44%

Hivatalos magyarázatok tömkelege, csak győzzünk válogatni :D.


Először volt, hogy a Discoverer darabja, BUSTED!


Aztán volt, hogy takaró az EVA-ból, BUSTED.


Most meg kirakták kartonból, a legújabb vadiúj BUSTED!


Szerintem még nincs vége, én még várok :DDDDD.

2018. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Wadmalac ***** válasza:
37%

Persze az, hogy tízezer éve itt unatkozó ufo, az teljesen hihető, minden más hülyeség.

Na EZ az ezo rovat.

2018. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom , engem eléggé meggyőzött ... Nem hinném mellesleg, hogy akármilyen formájú űrszemét sugározna rádiójeleket. Természetesen nem az egészet hiszem el pl. Hogy meg fejtették mit tartalmazna az üzenet stb. De szerintem az, hogy kering a föld körül egy ilyen abszolút el hihető :D Régebbről is vannak olyan hangfelvételek amikor egy azonosítatlan repülő tárgyat látnak az asztronauták még régebbről a föld körüli pályán , lehet pont ez volt az :D Bár nem értem azt, hogy miért érné meg titkolozni a felsőbb hatalmaknak a földönkívüliek létezéséről ebben a naprendszerben ... El magyaráznátok ?
2018. jún. 4. 19:46
 24/29 Wadmalac ***** válasza:
55%

"Nem hinném mellesleg, hogy akármilyen formájú űrszemét sugározna rádiójeleket."

Nem is teszi.

2018. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Akkor honnan fogták ? Azért néha a szkeptikusok is túlzásba esnek...
2018. jún. 5. 19:16
 26/29 Wadmalac ***** válasza:
55%

"Akkor honnan fogták ? Azért néha a szkeptikusok is túlzásba esnek..."

Sehonnan sem fogták.

Kamuoldalak terjesztik.

Ne higgyetek már el minden xart csak mert le van írva.

Pofátlanul NASA-ra hivatkozó cikkek nulla forrásbizonyítékkal, hitelességgel stb.

2018. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
55%

Létezik. De hogy mi az, azt senki nem tudja, vagy nem árulja el az embereknek. Ez a jellemző a rendszerre, amiben élünk. A "hatalmon" lévők döntik el, hogy milyen információk kerülhetnek nyilvánosságra. Ahogy már egyszer valaki itt említette, mindenféle információ kering erről a rejtélyről. Van A, B, C, D stb. verzió. Lehet válogatni, melyikben szeretnénk hinni. Az éppen aktuális hivatalos magyarázatnak ( ha éppen van olyan ), vagy egy régebbi hivatalosnak, esetleg nem hivatalosnak minősülő ilyen-olyan egyéb kutatásoknak, forrásoknak stb.


Abban biztos lehetsz, hogy az itt hozzászólók közül senki nem tud semmi biztosat erről, bármilyen forrásra is hivatkozzon.

2019. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
58%
Kiderült hogy nem űrszonda volt a rádiójelek forrása sem Nikola Tesla, sem pedig Hals esetében. Nem tudom hogy ennél kell-e több bizonyíték. A fekete lovag nem létezik és soha nem is létezett, de az a leszakadt alkatrész is megsemmisült a légkörben szóval aki ezután hisz ebben a mesében annál valami baj van.
2020. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 gali2 ***** válasza:
45%

Semmi nem derült ki kedves utolsó, hülyeségeket beszélsz.

Neked pedig kedves kérdező ajánlom Billy Carson-t, a világon talán ő foglalkozik a legjobban a Black Knight műhold-al, hosszú évek óta tanulmányozza. Az ilyeneket meg hagyjuk hogy leszakadt alkatrész, akinek van egy kevés tudása alacsony föld körüli pályával kapcsolatban és annak viszonytagságival, hamar rájön hogy az egyetlen Nasa-tól származó képen sem egy leszakadt alkatrész látható.

2022. okt. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!