Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt olyan aki nyitot már...

Van itt olyan aki nyitot már féregjáratot a sajátszóbajában?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 17:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Előző, sajnos ez így van! Ráadásul az én válaszomat még törölték is, pedig nem volt nagyobb hülyeség a többinél. Ahogy így nézem, a többi marhaság legalább ugyanakkora, mégis fent hagyták őket az enyémmel ellentétben. Akkor most hol van itt az igazság?


Nem tudom, hogy a kérdező komolyan gondolta-e a kérdést, de hogy a válaszolók a saját hozzászólásaikat nem, az biztos! Akkor ezzel az erővel inkább már törölni kellett volna magát a kérdést is, nem pedig az én válaszomat törölni, a többi baromságot meg fent hagyni!

2017. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Itt mindjárt sírni fog valaki, megyek hozom a lavórt csak ne kezdj még bele 11-es.
2017. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szegény prof :'(
2017. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy tök egyszerű 3D programmal készült trükk, amit filmekben is használnak.
2017. okt. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Komolysággal fogadni egy ilyen kèrdèst elèg bárgyú dolog.
2017. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak ennyire élvezed a trollkodást? (Utóbbi esetben én is élvezem.)


Ez egy 3D tracking tesztvideó, csak jól trollkodik a srác. Kezdjük azzal, hogy ekkora fényforrás a szoba közepén

 durván érintené a kamera fényérzékelését, emiatt az automatika teljesen besötétítené a szobát. Próbáld ki, hogy az árnyas szobáról az ablakodra irányítod a telefonod kameráját, mindjárt sötét lesz minden az ablak körül.

 ha fixre van állítva a fényérzékenység, akkor meg teljesen kiégne a képen a lyukon keresztül látható táj, tehát nem látnánk ott semmi részletet, ráadásul olyan radiális árnyékokat keltene egy ilyen fényforrás a szobában, amelyek egyébként nincsenek ott. Na most a troll animátor ezeket "elfelejtette" odarakni (mármint nem volt rá képes, az egész szobát valósághűen le kellett volna modelleznie, ez pedig már inkább egy hollywoodi szintű teljesítmény lenne).

2017. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

:D


Szerintem így teszteli, hogy milyen jó látvány tervező lenne, egy-egy filmben. Van még mit tanulnia, mert nem jött be a kamu beetetés. Hehe

2017. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én próbáltam ezt a progamot telon hasonlóképp mint ez az ürge! és...


SEMMI !!! Ez egy nagy kamu !!! :D :D

2017. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem, de neked valóban " szóbajod" van...
2017. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Most tényleg azért vetted a fáradságot ideírni hogy beleköss a nyelvtanba?Elég gagyi csávó lehetsz...
2017. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!