Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elképzelhető hogy a Voyager-1...

Elképzelhető hogy a Voyager-1 aranylemezét megsemmisítették?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy mint tudjuk rengeteg földönkívüli faj létezik, jók, rosszak, semlegesek meg azok akik nincsenek is. Szóval mi van ha egy rossz szándékú faj már megtalálta a lemezt, és megsemmisítette hogy ne tudjon több faj az emberiség létéről mint akik eddig tudhattak?

Ez ugye logikus hisz így kevesebben próbálnák elrontani egy ilyen gonosz hidegvérű faj tervét, nem?



2017. dec. 7. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

nem, nem logikus.

csak nekünk van egy ilyen bizbaznak jelentősége.

2017. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha például lenne olyan tervük hogy leinvázióznák a földet akkor jól jöhet a megsemmisítése hiszen kevesebb faj tud rólunk tehát kevesebb tud belekontárkodni a gonosz tervükbe.
2017. dec. 7. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
"...mint tudjuk, rengeteg földönkívüli faj létezik, jók, rosszak, semlegesek, meg azok akik nincsenek is." Ki tudja? Mit tud?
2017. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én tudom hisz teremtettem már velük kapcsolatot is.

2012 decemberében is itt voltak akár hiszitek akár nem!

2017. dec. 8. 00:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó- jó, de az melyik faj, akik, mint írod: "...nincsenek is."
2017. dec. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt jól sejted, hogy nehezen hihető amit írsz. Ezt még Patakynak sem hittem el, pedig szeretem az Eddát.
2017. dec. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!